Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha éjjel 2-kor ettem 100g...

Ha éjjel 2-kor ettem 100g csirkemellet, akkor azt melyik napra számoljam? Maihoz vagy a tegnapihoz?

Figyelt kérdés
Ma 8 órakor fogok reggelizni. Este 9-kor ettem előtte tegnap.
2016. aug. 16. 06:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
az alvás előtti naphoz-
2016. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Cortez70 ***** válasza:
Tökmindegy. Nem egy nap számít, hanem több nap átlaga. Nem esik le rólad az izom akárhová számolod. Túlaggódjátok ezt is.
2016. aug. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem kéne megfeszülni 20 g fehérjén, de amúgy nem nehéz, lefekvés előtt, vagy ébredés után.
2016. aug. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen haverom, vert izzadt a kajalassal, azt sehogy sem nezett ki. Lementem veluk edzeni, azt 3 ora hossza alatt edzettek le 2 izomcsoportot... Vicc kategoria volt az edzesuk. Summa summarum nem kell befeszulni ennyire, ezt az energiat inkabb tedd az edzesbe. A lelkednek is jobb lesz.
2016. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 aikiboxer ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyet csinálni, mert interferenciák támadnak a tér-idő kontinuumban és a végén egy párhuzamos valóságba kerülsz úgy, hogy a végén a csirkemell eszik meg téged.
2016. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
Micsoda étrend!!! Ez akkora marhaság hogy már fáj.Én sose fogyóztam , de ha este megeszek 5 deka jó paprikás szalonnát, reggel 8 ig eszembe se jut a kaja. Sose volt súly többletem. Mindíg jól vagyok lakva, nem vagyok e miatt depressziós. Ez amit sok ember csinál az össze vissza evéssel, ez már betegség. Mióta minden második ember tudományosan megmagyarázza a kajálást, a fogyózást, azóta van annyi kövér , beteg, elhízott ember. Én is majdnem rászaladtam erre. Úgy mint a családba sokan, piszokul el vannak hízva. De meg tudják magyarázni. Hiába ettem szar tartalmatlan kajákat, mindíg éhes voltam. Jó laktató ennivaló és kész. Abból alig eszik az ember és nem mindíg az evésen jár az esze. Most már csak jó és minőségi enni valót eszek. Úgy hogy kedves kérdező, a csirkemell úgy simán egy nagy semmi, attól csak éhesebb lesz az ember, állandóan zabálni akar.
2016. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, te mit szívtál? Biztos drága lehet, mert látom nagyon ütös...
2016. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Cortez70 ***** válasza:
Bélana, te sem vagy normális. Azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Nem kell aggódni minden gramm fehérjéért, de az is túlzás, hogy nem ér semmit a csirkemell vagy bármilyen más jó hús! Azért baromságokat nem kellene írni. Megnézném a formát, hogy mit értél el, ha ilyen nagy az arc!
2016. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik kolbász-szalonnávval is jó formát hoznak. :)
2016. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
*-v
2016. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!