Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy neandervölgyi ember...

Ha egy neandervölgyi ember testépítésbe kezdene, elérhetné naturálban azt az izomtömeget, amit Arnold Schwarzenegger? Ugye s neandervölgyinek jobb volt a genetikáka ilyen téren

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 18:56
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
79%
Király, azt hittem ma nem lesz neandervölgyis kérdés. De így már rendben van a napom.
2016. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
És szerinted te, kérdező, el tudnád érni naturálban egy ló szellemi szintjét?
2016. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szék kozelebe nem er agyilag
2016. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Légyszives a kérdésre válaszoljatok,ne beszéljetek mellé
2016. aug. 16. 19:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó tanuló vagyok
2016. aug. 16. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, kifejtem... Szerinted honnan a f4szból tudjuk, hogyha belekezdett volna egy több tízezer évvel ezelőtt élő faj (amiről a legnagyobb dolog amit tudunk, hogy kb. hogy nézett ki) egy akkor még nemlétező sportba amihez szükség van tudománysan, laboratóriumokban végzett kutatásokra, meg súlyokra, milyen szintre jutott volna. Senki nem tudja. Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy milyen gyorsan tanult volna meg repülőt vezetni, vagy meddig bírta volna ki egy űrállomáson. És attól, hogy jó tanuló vagy, még lehet alacsony az IQ-d, legalábbis ezek a neandervölgyis kérdések alacsony IQ-ra mutatnak.
2016. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
Nincs értelme, mivel 37 000 éve kihaltak. Ennyi.
2016. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha meg is közelítené,arányban veszítene a cölöp dereka a rövid nyaka miatt,plusz eléggé stöpszlik is voltak az átlagos 165 centivel,arnold meg majdnem 190.

vagyis 3 dologban sem előnyös.

viszont ökölvívásban,birkózásban lehetnének sikeresek ezek az adottságok,mert ilyen vastag nyakkal alig lehetne kiütni vagy lefojtani őket.

2016. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig keveset tanulok.Nem hinném,hogy baj lenne az IQ-mmal.
2016. aug. 16. 20:11
 10/11 anonim válasza:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
2016. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!