Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek ennek az...

Mi a véleményetek ennek az oldalnak a tartalmáról, baromságkat ír, vagy igaza van?

Figyelt kérdés
Pl ez a cikk: [link]
2016. aug. 17. 21:38
 1/10 crudy ***** válasza:
Első három pontot olvastam el és az alapján korrekt
2016. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Nagyjából igaz.
2016. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak például ír ilyeneket is, hogy a gyors szénhidrát edzés után hülyeség, meg hogy az alapgyakorlatoktól lehet legjobban izmosodni mint a felhúzás, guggolás, fekvenyomás és felesleges 4 féle gyakorlatot csinálni az izomcsoportokra, vagy hogy felesleges 2-3 óránként enni, meg ehhez hasonló dolgokat
2016. aug. 17. 22:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg ezt a cikket csak példának hoztam ez még viszonylag értelmesebb mint a többi
2016. aug. 17. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen és? Ez mind igaz.
2016. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kisboltos ***** válasza:
Amiket felsoroltál mind igaz. És ami a legjobb, hogy már saját tapasztalatom alapján tudom mondani.
2016. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:

Hát nem is kell gyors ch SOHA, edzés után SEM!

Enni sem kell 2-3 óránként, mivel a napi össz bevitel számít! ÉS igen, az alapgyakortlatokra kell építeni. Mi ezzel a bajod kérdező?

2016. aug. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom, csak érdeklődöm mert még elég kezdő szinten vagyok és ahány oldal annyi féle dolgot írnak, valamint legtöbb helyen ennek az ellenkezőjét olvastam, aztán most kicsit összezavarodtam. Például egy bicepsz vagy mell edzésnek, milyen gyakorlatokból kéne állni szerintetek?
2016. aug. 18. 15:29
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Ha kezdő vagy, akkor neked még teljes testes heti 3 napos terv kell. Minden izomra 1-1 alapgyakorlattal. Majd pár hónap múlva mehet osztott is (de maradhatsz teljes testesnél is) pl kétfelé bontott 3 vagy 4 napos. Ilyenkor már mehet több össz sorozat, tehát pl 2 gyakorlat izomcsoportonként. Mellre fekvenyomás rúddal és egykezesekkel. Másik edzésen meg valamelyik nyomás utána tolódzkodás vagy tárogatás. Bicepszre állva rúddal és egykezesekkel.
2016. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fél éve edzek szóval már nem teljes testes edzést csinálok, de úgy gondolom ez még kezdőnek számít viszonylag
2016. aug. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!