Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi, és milyen étrend étrend?

Kondi, és milyen étrend étrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok El döntöttem hogy el kezdek edzeni itt az ideje:D Viszont szeretném a segítségeteket kérni étrend ügyileg. 19 186 cm és 80 kg vagyok sajnos van rajtam felesleg, mellen, és hason. Ezért gondoltam elsőnek ezt kéne leszedni majd egy kis normális alakot formálni magamra, Nem kigyurt állat akarok lenni.


Néztem étrendeket csak sajnos olyanok hogy napi 5 étkezés. Noss mivel én dolgozok ezért nekem csak 1 kaja szünetem van 10 órakor. a munkaidőm pedig 7-15:30 ig tart. És csak egyszer tudok megállni enni.


A kérdésem az lenne hogy hogy lenne a leg ésszerübb enni és hogy mennyit és mit .


A válaszokat előre is köszönöm

19F



2016. aug. 19. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem eszel napi 5-ször, az összbevitel sokkal többet számít.

A többit most fáradt vagyok leírni, már milliárdszor leírták itt, ahogy minden testépítő oldalon is (bár néhol kissé túltolják a fehérjét és koplalásra szólítanak fel ahelyett, hogy közölnék, ez emberfüggő, tapasztald ki).

Najó, 2g/ttkg fehérje, tipikusan fél g/ttkg zsír és annyi ch, hogy megfelelő tempóban fogyj. Ez a tipikus, de máshogyan is lehet, a fehérjét ok nélkül azért ne csökkentsd, zsír is kell, megfelelő (nem túl nagy) deficit is s persze megfelelő minőségű étel.

2016. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszöntem a válaszod:D szóval nem fontos hogy napi hányszor csak hogy meg legyen amennyi kell :D
2016. aug. 20. 00:01
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
A napi mennyiség legyen meg, tökmindegy, hogy 3 vagy 6 kajálásra osztod fel.
2016. aug. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tok mindegy meglegyen a feherje,ch,zsir bevitel azt ennyi.
2016. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!