Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények erről a proteinporról?

Vélemények erről a proteinporról?

Figyelt kérdés

Street Workout edzés után egy adag jót tesz?


[link]



2016. szept. 2. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan fehérje mint a többi, ami ráadásul olcsóbb is. A fehérje csak tápkiegek, felesleg venned ha amúgy sem lenne meg a napi fehérje beviteled.
2016. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vízben kell feloldani 25 grammot, igaz? A csomagban van egy műanyag mérőkanál, kimérem és csak belerakom a vízbe és felkeverem? A víz mennyisége nem számít?

Egész eddig csak szilárd kaját ettem, sajnos nem tudom annyira ezeket a dolgokat.

2016. szept. 2. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a makrotáblázatot, nem bonyolult
2016. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megvan a napi fehérje bevitel, napi 0,4-5 kiló csirke és 5-10 tojás mellé reggelire sütve, esténként túró.

Csak fontos a gyors felszívódás is, jól tudom? Na, én edzés után még sosem vittem be ilyent, és gondolom ez megdobná az eredményeket egy kicsit.

2016. szept. 2. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:

181 centiméter vagyok, és 73 kiló. 80 kiló a célom, 40-es karral szálkásan.

Jelenleg 35-6 centiméteres a bicepsz/tricepsz körben.

Igazából erős vagyok, azt mondják izmos is...de nem érzem magam jól a bőrömben. Úgy vagyok vele, hogy a munkától lesz erős az ember, de attól nem fog olyan mértékben izmosodni.


16/F

2016. szept. 2. 16:35
 6/10 likebike ***** válasza:
Nem dob az eredményeiden a fehérjepor.Legyen meg a napi mennyiség és kész.
2016. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha megvan a megfelelő mennyiség, akkor a több nem jobb. a felszivodásnak nincs jelentősége, ez csak marketing szöveg
2016. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem dobná meg s máris bőven feleslegesen sok fehérjét eszel a leírásod alapján...
2016. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Baromság ez a gyors felszívódás duma. A napi össz fehérjebevitel számít, nem kell sosem marha gyors fehérjepor! HA megvan szilárd kajából, akkor minek akarsz proteinport! Semmivel nem izmosodsz jobban, mivel naturálban kicsi a fehérjeszintézis. Csak drágábbat szarsz vele!
2016. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, a napi adag bőven megvan szilárd kajából.

Köszönöm!

2016. szept. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!