Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stillmass.eu vélemények?...

Patabee kérdése:

Stillmass.eu vélemények? olvastam róla rosszakat és jókat is, és hát így már végképp nem tudom hogy merhetek e onnan rendelni. (kreatint, és tömegnövelőt szeretnék tőlük rendelni)

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
kreatin mindenhol olcsó, tömegnövelőt meg ne vegyél, mert értelmetlen, vegyél sima tejsavót (3000 forint / kiló) meg zabot (300 forint / kiló) és kész is az értelmes gainer
2016. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

értem

és tejsavóból, szerinted jó választás lenne WPC80 natúr tejsavófehérje koncentrátum?

2016. aug. 24. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

mindegyik ugyan olyan, nincs nagyon különbség, annyit nézz meg, hogy ne legyen cukros, és hogy magas legyen a fehérjetartalma. hogy most scitec, vagy biotech, vagy mhn sport vagy myprotein, az teljesen mindegy.


[link]


ez olcsó és jó

2016. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Jó, de én is az mhn-t ajánlom.
2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

rendben, akkor hallgatok rátok!

ez megéri így ?

[link]

2016. aug. 24. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell BCAA. Vegyél egy proteint, mellé egy multivitamint és kész. Kajálj jól, eddz, pihenj és fejlődni fogsz.
2016. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a bcaa csak csak 3 aminósav keveréke. ha kigooglézed hogy konkrétan mi az az aminósav, meg a fehérje, rájössz, hogy miért hülyeség venni. mmint bcaa-t
2016. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

okés, értelek titeket, igazából csak azért akartam ezt rendelni mert ajándékba jár :D

de apropó,jut eszembe a vitaminról, van nekem egy biotechusa multivitamin for men-em, múlthónapba vettem, és hát eléggé fura számomra, mert amikor vettem be belőle egy szemet, szó szerint fájt tőle a vesém, vagyis a tájt éreztem tompa fájdalmat, ezek után nem mertem belőle bevenni, és most mivel látom ti eléggé szakértők vagytok ezekbe a témákba, ezért kérdezem én, szerintetek miért voltam tőle szarul?

(bocsi hogy b*sztatl*k titeket a sok hülye kérdésemmel)

2016. aug. 24. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Biotech for man nekem is furi volt, helyette scitec multi pro plust vettem, ez jobbnak tunik :)
2016. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na szóval akkor egy olyat is veszek, ezt meg elhajítom jó messzire..:D
2016. aug. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!