Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért használnak sokan provi...

Miért használnak sokan provi helyett alapból zitát kúra alatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy sima tesztó kúra, sok helyen olvasom hogy pct és kúra alatt is zita megy csak pct alatt több. Miért? Érdemes provi meg zita is kúra és pct alatt vagy ha nem csöcsösödsz akkor pct alatt nem kell a provi?
2016. szept. 5. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2 teljesen külön dolog.
2016. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kura alatt ha aromatal a teszto akkor proviron vagy letrozol. Kura utani pctben mehet zita, 2x1 ket hetig. A zita egy rakgyogyszer, nem lenne bolcs tulszedni. Egyebkent is az antiaromataz hatasa max ilyen nagyon alacsony kuraknal lenne eleg, amiket persze senki nem csinal.
2016. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hét zita közel sem elég. A rákgyógyszer voltának ehhez semmi köze nincs.

Kúrában provi, pct-ben zita.

2016. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azert mert olcsobb egy picit es tajekozatlanul szedik amit jonak latnak feleslegesen. Jol irtak elottem. ha aromatalo a kura akkor provi, de minden kura melle jo a provi mert emeli a koksz hatasfokat. A Zitanak pct-ben sztem kene 4 het. 10 nap mire megemeli a tesztoszintet egy picit.
2016. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Koslayer !


Ezek szerint te az egesz pct-t zitaval oldod meg ? Clomidot nem hasznalsz, vagy csak ennyire szethuzod a pct ?

2016. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenki használ clomidot. Zita szerintem os jobb.
2016. szept. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!