Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha egy szteroid kúra...

Hogyha egy szteroid kúra általi forma nem tartós, akkor hobbi szinten miért akarják sokan erőltetni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 01:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Mert gyökér barom állat az összes, és a következőképpen gondolkodik: "Jajj de fasza gyerek vagyok, megyek a strandon bazz és nézzétek a telekoxolt karomat, nézzétek a maffiózót, én az vagyok bazzeg kopasz vagyok meg napszemüvegem is van, leütök bárkit, én vagyok itt a kemény, minden nő engem akar."
2015. ápr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%

A szteroid arra jó, hogy felgyórsítsd a genetikai határ elérését.

Mert az a forma marad a szteriod abbahagyása után is, akit naturálban is elértél volna,csak hosszabb idő alatt.

Egyszóval,felgyorsítod a genetika hatàr elérését...talán egy kicsivel több izom is marad...és ez a kox abbahagyása után.

2015. ápr. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

#3 ,Azert kivancsi lennek neked milyen szervezeted van hogy ha megvonsz tole valamit ami eddig sokat nyujtott azutan mar nem

Is kell neki mert anelkul is ugyanazt megtartja...:))) szerintem ezt te valami mesekonyvben olvastad

2015. ápr. 14. 03:45
 4/43 anonim ***** válasza:
68%
Mert szeretne som ember izmos lenni. Ilyen egyszerű. Èn 29 évet edzettem naturálban. Tavaly óta ment pár kisebb cucc. De óriàsi különbség így edzeni. Kérdezz ha valami nem tiszta. Mások csak fröcsögnek és idiótáznak, de ha tapasztalt és hiteles ember vàlasza érdekel, akkor nekem írj vagy Tyler-nek, clint-nek.
2015. ápr. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
55%
A 3-as nagy butaságot ír. Naturálban sosem lesz 47 vagy 50-es szálkás karod. Naturálban max a vonatot èred el, nem egy versenyzői formát.
2015. ápr. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

#6

Nem értesz.

Én azt mondtam, hogy az a forma a szteroid abbahagyása után tartható, ami naturálban a genetikai határod lett volna.

2015. ápr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Ez baromság, hogy a koksz csak felgyorsítja a fejlődést. Néhány év alatt többet elérhetsz, mint amit naturálban egész életedben elértél volna. Bár azért aki naturálban edz, az 20 év alatt se ér el többet, mint 4-5 év alatt, csak kb. tartja a korábbi formát esetleg, ami a kor előrehaladtával egyre nehezebb. De tényleg hülyeség az egészséget kockáztatni hobbi szinten, csak mire sokan elkezdik értékelni a fontosságát, addigra már tönkretették, mert fiatalabban menők akartak lenni... és persze már a gyúrás később annyira nem érdekli, teljesen átlagos a teste... Persze érvelni lehet, hogy a sok versenyző akkor hogyan bírja, de az nincs nagy dobra verve, ha valami bajuk történik és az sem, hogy hányan a mellékhatások miatt nem jutnak el odáig, vagy hagyják abba. De a versenyzők genetikája nem csak az arányos testet segíti, hanem azt is hogy tolerálják a kokszot.
2015. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
51%

Senki sem érti mit mondok?

Ami lenne a genetika határod naturálban,az a forma a kox abbahagyása után is megmarad...lehet összemész, de csak akkorára, ami naturálban a genetikai határod lett volna.

Szóval fel tudod gyorsítani genetika határ elérését.

2015. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
12%
Nincs igazad. A naturalban már elèr formàt tudod a kox abbahagyása utan hozni. De ha ezt nem èrted el még naturalban akkor nem leszel akkora. Tehat muszáj naturalban is kihozni a maxot előtte.
2015. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Tévedsz.

A szervezeted bírja azt az izomtömeget...mivel azt naturban is hoztad volna.

2015. ápr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!