Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely helyett ötletek?

Zabpehely helyett ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akárhogy próbálkoztam az idők során, a gyomrom egyszerűen nem tudja befogadni a tömény zabpelyhet...nagyon sok formában próbáltam már: turmixba elkeverve, előtte megpuhítva, gyümölcsöket beledarabolva tejben..de egyszerűen sehogy sem csúszik jól..rögtön hányingerem van utána.


Tudnátok helyette javasolni mást? Valakitől hallottam már zablisztről. Miben más?

Az mondjuk egy elég király szempont lenne, ha a reggeli shake-be bele tudnám 'önteni', mert sietősek az ébredések!



2016. szept. 7. 16:41
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
A zabliszt az finomra őrölt zab, azt sem fogod szeretni. De amúgy honnan veszitek, hogy muszáj zabot enni? Van még sokféle ch forrás. Tk kenyér, tészta, rizs, krumpli, bulgur, köles, kuszkusz, zöldségek, gyümölcsök. A makrobevitel legyen meg az a lényeg.
2016. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zabliszt olyan mintha ledarálnád a zabpelyhet.


Vegyél teljes kiőrlésű tésztát, német vagy olasz márkák szoktak gyártani. Az is tök jó és kb 15g fehérje van 100g-ban szóval még emiatt is érdemes. 2-3 napra előre simán le tudod főzni. Sajttal együtt akár 60g fehérje is lehet egy normál adagban, és nyilván ott van mellette a kiváló szénhidrát és a rost is benne.

2016. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bemész egy bioboltba és megnézed még hányféle pehely van...

Nem minha csak pelyhet lehetne reggelizni.

2016. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En siman betolok 3 zsomlet es kesz a zabpehelytol hasmenesem van nem valami dietas de igy legalabb novok meg szalkasabb is vagyok ami fura
2016. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van, aki akár sütit süt belőle, de miért ennél zabot, ha nem szereted? Írtak már sokféle alternatívát (én akármennyi jázminrizst meg tudnék enni, csak szénhidrátmérgezést kapok 15 deka után... pedig az még csak egy kóstoló), de ha elég messzire akarsz menni, akár szénhidrátot is alig egyél, nem kötelező. Legalábbis nem mindenkinek, ez egyénfüggő.

De első körben próbálkozz a többi normális szénhidráttal.

2016. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj akkor banánt enni például.
2016. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy lenmag pelyhet.
2016. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!