Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli zabpehely helyett...

Reggeli zabpehely helyett mehet ez?

Figyelt kérdés

"Master Crumble — Mixed Fruit Muesli"

Van benne 25,5% mazsola, 22% zabpehely, búzapehely, 20% tk rozspehely, 4% babánchipsdarabok (banán, kókuszolaj, cukor, méz, természetes aroma). Csekèly mennyiségbe kukoricapehely, lenmag, napraforgómag, mogyoró, szárított s.barack, körte, őszibarack, datolya alma szilva


Reggelire 35-40g menne zabpehely helyett. 100g-ba van 60g ch, 20g cukor

Diéta alatt nem baj ennyi cukor?


2015. febr. 2. 18:34
 1/6 tkodit ***** válasza:
Én nem ennék ilyet diétában. Beleférhet, de van aki tömegelés alatt sem eszik napi szinten ilyeneket.
2015. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

20 gramm cukor reggelre sok. Tök mindegy, hogy szálkásítás vagy tömegelés.

Ne csesztesd a hasnyálmirigyed béta-sejtjeit pont akkor , amikor a legrosszabb az inzulinérzékenységed.

2015. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
100g -ba van 20g cukor...én 35-40 g-ot eszek
2015. febr. 3. 14:13
 4/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

Bocs, elnéztem. Akkor az 8 gramm cukor. Ráadásul fruktóz, nem pedig hozzáadott. Így már mehet (szerintem).


(egyébként nem egyértelmű ez az inzulinszint dolog. Nem csak a magas glikémiás index tudja megdobni, hanem a makrotápanyagok rossz kombinálása is, de ebbe most ne menjünk bele)

2015. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor max nem minden reggel menne hanem 2-3 naponta. Szerintem az belefér.
2015. febr. 3. 16:07
 6/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
Mehet akár minden reggel. Amikor azt írod, hogy "belefér", mire gondolsz? Mibe fér bele?
2015. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!