Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem figyelek a CH bevitelre...

Ha nem figyelek a CH bevitelre akkor az izomzat nem fog nőni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a ch bevitelre nem figyelek annyira mint a fehérjére.

Megeszek 150-200g cht és 100-140g fehérjét egy nap.

74 kiló vagyok.



2016. szept. 8. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, ez attól függ ,hogy tömeget növelni szeretnél vagy szálkásítani, a fehérebeviteled legyen minden nap minimum 111g (saját testsúly x 1,5). Én is az a típus vagyok akinek magas a fehérje bevitele de alacsony a ch bevitele, ez nem fog gondot okozni ha eléred a minimum 100 g-ot naponta.
2016. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a lényeg például, hogy legyen vastagabb a karom, izmosodjon a vállam...stb Nem akarok 100 kiló lenni, csak egy max 80 kilós tömör izom ember.
2016. szept. 8. 19:38
 3/7 likebike ***** válasza:
Akkor egyél több zsírt,másképp nem fogsz nőni.
2016. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt vettem észre, hogy nőtt a bicepszem.

De ha nem viszek be elég ch-t akkor hogyan? Nem értem az egészet.

2016. szept. 8. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Hátizmom, meg a mellizmom is egyre nagyobb pedig nem ma kezdtem, akkor mégis a fehérje a legfontosabb a mezomorf állatnak?
2016. szept. 8. 20:11
 6/7 likebike ***** válasza:

????

A ch-t kiválthatod zsírral,mindkettő energiaforrás.A második mondatodat nem értem.

2016. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy nem figyelek annyira a ch-ra, csak a fehérjére..de mégis nő a karom, mellizmom, vállam...stb

Nem értem, miért kéne akkor annyi ch-t ennem ha nélküle is fejlődök.

2016. szept. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!