Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Páromnak sikerült szereznie...

Páromnak sikerült szereznie egy jópofa kis taposógépet és szeretném használni, hogy kicsit feszesítsem a combom, de félek, hogy az alapból formás és kerek popsimat is le fogom dolgozni. Mit gondoltok, túl parás vagyok, vagy tényleg történhet ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs súlyfeleslegem, tényleg csak feszesítésre kellene. És bocsi, ha esetleg túl nagy hülyeséget kérdeztem, nem vagyok otthon ebben a témában. :) Előre is köszönöm a válaszotokat!

2016. szept. 9. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen gépek kardiónak (fogyásra) valók, elhízottaknak.


Ha erősíteni (feszesíteni) akarod akkor súlyzós guggolásokat kell csinálni.

2016. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha a "formás kerek" segged nem izom hanem főként zsír (ez a valószínűbb), akkor bizony le fog menni, mert helyi zsírégetés nincs. És mily meglepő, a melleid is le fognak menni.
2016. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez max kardióra jó, ha jobb lábakat szeretnél guggolj meg húzz fel, és kész. ha elehet eszel nem megy le izom a kardiótol sem.
2016. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
100%

Kalória mínuszban megy le zsír, de nincs irányított zsírleadás. Nem csak onnan megy le amire edzel. Ha eleget eszel (nincs kalória mínusz), akkor sehonnan nem megy le.

Feszesítésre ez lófütyi, semmit nem ér, ahhoz komolyabb súlyzós edzés kell.

2016. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Hát akkor sajna tényleg valami mást kell kitalálnom. :( A popsim a zsírszövetek miatt kerek, de minden más tekintetben deszka vagyok, nem lenne jó tovább rontani a helyzeten. :(
2016. szept. 9. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Ó, nincs itt semmi baj, egyszerűen kezdj el edzeni súlyzókkal teljes testre heti háromszor, jó étrend és pihenés mellett. Ha fogyni akarsz - bár azt írod, nincs felesleged, kalóriadeficit (kezdőként picit izmosodsz is), ha izmosodni, többlet.

Sose tudom, mit értenek a nők "feszesítés" alatt, pedig én is nő volnék. Izmosodást? Akkor egyél kalóriatöbbletben s eddz rendesen :) A fenekedet nem kell féltened, annak csak jót tehet egy-egy rendes lábedzés, elfogyni nem fog, ha még csak deficitben sem eszel.

2016. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Feszesítés alatt valami olyasmit értek, hogy ha combomat az ujjaimmal összecsippentem, akkor ne "tésztaszerűen nyúljon", hanem jó kis feszes,rugalmas legyen. Ehhez hozzájárul gondolom az izomtónus növelése, a nyirokkeringés javítása, a méregtelenítés (ha ezek nem megfelelőek, akkor alakulhat ki a natancsbőr is, ha jól tudom.) Szóval nekem kb. ennyi. :)
2016. szept. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!