Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megműtik a tölcsérmellkasom,...

Megműtik a tölcsérmellkasom, utána melledzés?

Figyelt kérdés
Szóval tölcsér mellkasom van, 1 évet tömegeltem a csont sovány, osztály legvékonyabb emberéből, akinek ráadásul tölcsér mellkasa van. Felszedtem 20 kilót, sokan meg se ismernek stb. Tényleg azt mondom, hogy mostmár nem úgy nézek ki mint egy sz*rdarab, de megfogom műttetni a mellemet, mert nekem ez így nem tetszik. Viszont utána szabad mellre edzenem? ELég ciki lenne ha 2-3 évig amig bent van a vasdarab, nem mellezhetek. Vélemény?
2016. szept. 11. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd :)
2016. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kisboltos ***** válasza:
Még nem hallottam olyat, hogy ne lehetne, de majd úgyis mindenről informálnak.
2016. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvost kéne kérdezned... Gyógytorna biztos lesz, de az ugye lightos az edzéshez képest.
2016. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm aki 1 évig nem mellezett a műtét után, mert félt egy kicsit. De igazából mi bajom lehet? A vas bevan csavarozva, a mellkas kipattintva, amit ugye a vas tart. Majd 2 év múlva kiszedik ugye.. De addigra elég aránytalan lennék mell nélkül :D Esetleg ha nem nagyon nagy súlyokkal? kis súlyokkal nagy ismétlés szám.. nem tudom
2016. szept. 11. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
A varrat szakadhat. Kell idő mire begyógyul annyira, hogy rugalmas legyen a hegszövet. (nem tudom mennyi idő)
2016. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a vágás az oldalamon fog történni, úgy tudom..
2016. szept. 11. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Az edzéstől mi lehet?


- Elmozdulhat valami.


- Begyulladhatnak a dolgok, és akkor mehetsz újabb műtétre.


És így tovább... Ugye nem gondolod, hogy itt a gyakorin fogsz erre választ kapni, hát az orvosoddal nem tudsz beszélni? Hogy akarsz így műtétet vállalni, hogy azt se tudod, élheted-e tovább az életed, mint eddig...? A legtöbb műtét egyébként olyan, hogy utána kímélni kell az adott területet, nem pedig egy vasembert csinálnak belőled, aki ugyanannyit bír, szerintem eléggé el vagy tévedve. De a kímélet pontos fokát csak az orvos tudja megmondani!

2016. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!