Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elekezdtem itthon edzegetni....

Elekezdtem itthon edzegetni. Kis fekvo, kis sulyzozas. A kerdesem az lenne h mit kene utana ennem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek semmi mixet meg ilyeneket, hanem atlagos dolgokra gondoltam... Pl kenyer, peksuti ilyenek.. Illetve mennyit kene ennem? Mert este azert csak nem jo elkezdeni zabalni...

U.i.: vekony vagyok, es kis izmot szeretnek magamra pakolni, nem bodybuildernek keszulok... :)

16/F


2016. aug. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Bodybuilder sosem leszel szteroidok nelkul.. :) ilyen kajaktol pedig ne varj izmosodast. Sulyzos edzes kell tomegnovelo etrenddel. Sosem leszel tul izmos naturalon.
2016. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne edzegessél, hanem eddz rendesen, ha minden szuper, akkor is lassan jön az izom és sosem leszel nagyon látványosan izmos naturálban.

Annyit egyél, amivel rendesen fejlődsz, de nem zsírosodsz, fogalmam sem lehet, hogy ez nálad 2000 vagy 3500 kcal (persze a makróknak kell rendben lenniük, de az pláne emberfüggő, inkább csak a fehérjénél lehet megmondani, hogy 2g/nettó ttkg-mal nehezen nyúlsz mellé).


De, este is jó lehet betolni egy csomó ételt, ha az embernek az passzol, inkább a napi összbevitel fontos, az elosztást szerintem a legjobb testreszabottan csinálni.


A kenyér átlagos dolog, de rendesebb ételekre is gondolhatnál. A kenyér van, akinek belefér, van, aki hanyagolja, ez a te döntésed. Megfelelő mennyiségű s minőségű fehérje és zsír menjen s mivel szénhidrátosan eszel, energiaként megfelelő mennyiségű szénhidrát, jobbára összetett, de itt már kinek mi alkalmas.

2016. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

Ezt a nem bodybuildernek készülök részt felejtsd el. Ugyanúgy meg kell szenvedned, mint akinek komolyabb céljai vannak. Sőt a bodybuildereknek ott van a koksz meg a jó genetika, szóval neked is legalább annyit kell beleadnod ezeken kívül mint nekik.


Kiszámolt étrend kell makrotápanyagok szerint.

2016. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:

Ha pedig tényleg el akarsz valamit érni, akkor ajánlom figyelmedbe a sárga kapszula c. könyvet: sargakapszula.hu


(pdf-ben letölthető)

2016. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ezeket eheted:

Fehérje: húsok, tojás, túró, protein tápkieg.

Ch: zab, rizs, krumpli bulgur, tk kenyér, durum tészta, gyümölcsök, sok zöldség, stb.

zsír: lenmagolaj, oliva, kókuszzsír, magvak.


Amúgy nem kell írnod, hogy nem akarsz nagyon izmos lenni, mert naturálban eleve nem is tudsz az lenni, pláne otthoni edzegetéssel.

2016. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A "meg kell kinlodnod" pontosan mit jelent? Mert ugy meghajtom magam olyankor h utana masnap rohadt nagy izom lazam van (bar gondolom ez termeszetes).. Fontos h feleslegem gyakorlatilag nincs, hanem vekony vagyok, de izom van rajtam, es ezt szeretnem novelni. Igy is nagyon nehez dolgom lesz? :)
2016. aug. 11. 14:51
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Így is. Senki nem lesz könnyen izmos.
2016. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!