Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor miért is cseréljük...

Most akkor miért is cseréljük halra a csirkét diétában?

Figyelt kérdés
A bevitt kalóriák miatt merült fel bennem ez a kérdés. A Kalóriaguru.hu kalkulátora szerint (ami szerintem relatíve hiteles adatokat mutat) 500g tőkehalban van 370 kalória amíg csirkemellben 570. Eddig rendben is vagyunk viszont ugyan annyi tőkehalban 25g fehérjével van kevesebb ergo 150 grammal többet kell ennem a tőkehalból hogy ugyan annyi fehérjét vigyek be. Ez 111 kalóriával jelent többet. Tehát kb 90 kalória mínuszért csinálom az egészet. Akkor már inkább ennék 25g rizzsel kevesebbet. Sejtem hogy valahol gikszer van az elgondolásomban de én most csak a kalóriák szempontjából vizsgáltam az egészet.

2016. szept. 16. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy versenyzők azért diétáznak az utolsó időszakban csak hallal, mert a "forma" jobb lesz.
2016. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HarciCsiga ***** válasza:
Konyebben emesztheto nem versenyzoknek felesleges evvel foglalkozni
2016. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elozo ratapintott. a halnak lehet, h kissebb a feherjetartalma de jobb a feherjehasznosulasa mint a csirkenek, tehat nem "kell" 150 g-al tobbet enni.
2016. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!