Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gerinctáji izmokat hogyan...

A gerinctáji izmokat hogyan tudom erősíteni, milyen gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiperhajlítás, és felhúzás. De jól kell ám végrehajtani a felhúzást, ritkán látok jót. Bár minden másból is..
2016. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

béka +1


am minden core / gerincmerevitő gyakorlat jó, szerintem a deadlift a legjobb, de azt csak akkor csináld, ha helyesen csinálod, mert az is a legveszélyesebb.

2016. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőek amit írtak, meg még van egy alsóhátas gép, az nagyon jó.
2016. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Herold, te miért angolul pofázol?
2016. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak külföldi videókat és fórumokat olvasok, és amúgy is, közéletben is sok angol szót használok, kondin belül főleg, sőt, hamarabb eszembe jut, pl pózokat gyakorlatokat izomcsoportokat is mindig angolul mondom. nem tudom, hamarabb eszembe jut, és igy legalább a kedves illető is több találatot talál a neten, ha angolul irja be... de mai világban szerintem ez teljesen természetes.
2016. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!