Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tetoválás a testépítésben mit...

Tetoválás a testépítésben mit vonhat maga után?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy ha személyi edző akarok lenni, akkor a tetoválás mennyivel tesz engem hátrébb? gondolom előrébb nem tesz. És mennyire befolyásolja ez az állás találást? Versenyzést?

2016. szept. 19. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen de lehet hogy nem
2016. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Az edzősködést esetleg annyiban,hogy a tetoválás besorolhat téged egy szoc körbe,példáúl úgy akarsz kinézni,mint egy behajtó.Nagy állat kivarrva,kopasz.Ez lehet hogy tetszik majd a kis csajoknak,de a komoly lével rendelkező külföldi zsidóknak akik fizetnének neked jó pénzeket meg nem fog bejönni,esetleg veszélyesnek ítélik a veled való kapcsolatot és ismeretséget,vagy csak simán prolinak tűnik a szemükben.
2016. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez a kopasz kigyúrt téma amit mondtál jogos, mert nem látsz, de valójában nem az a cél:D de a második résszel igazad van, hogy végül is emiatt lehet kevesebb vendégem lenne. Egyébként bal karról lenne szó. meg jobb felkar. És azok sem ilyen elvadultak, hogy koponya meg egyéb mások számára feltehetően taszító. Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2016. szept. 19. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


most azért mert van tetkója, amiatt inkább azt mondanátok, hogy inkább ne edzen ő?

nem igazán értem mi köze van hozzá, bár én azt is hülyeségnek tartom hogy tűzoltó sem lehet akinek látható helyen van, ha nem valami tiltott szimbólum mint pl a náci horogkereszt akkor nem értem mi a franc baj van a tetkókkal

2016. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Annyiban fontos ez,hogy sokak és főleg a gazdag emberek,nem egy önmegvalósító emberre kíváncsiak a személyi edző személyében,hanem egy ugrifülesre aki pakolgatja neki a súlyokat,körbeugrálja,szórakoztatja vagyis szolgáltatást nyújt.Egy kitetovált,feltételezhetően nagy egóval rendelkező netán pökhendi emberre-sokan ezt látják a feltűnően tetovált emberekben-nem lesznek kíváncsiak,esetleg el is tántorítja őket attól hogy őt válasszák.Hasonló ez mint ahogy egy komornyiknál vagy pincérnél sem értékelnéd,ha nem úgy viselkedne vagy nézne ki ahogy azt a helyzet megkívánná.Szerintem két út van.Az egyik hogy az edző komoly versenyző múlttal rendelkezik és szintén versenyzőket készít fel.Ebben az esetben valóban mellékes lehet az ilyesmi,hogy tetoválás vagy jó modor.A másik a hagyományos személyi edző,akinél viszont sokkal előnyösebb ha simulékony modorú,nagyon jól szót ért a nőkkel,kinézetben is inkább közelebb van egy szépfiúhoz,mint testépítő versenyzőhöz és egy ilyen alakra nem kell feltűnő tetoválás.

Az anyagi oldalról és a nagyobb vendégkör oldalról közelítettem meg az elemzést.Meg alapvetően a tetoválás,főleg feltűnő helyen jó esetben akkor jön el egy ember életébe amikor eljut az önmegvalósítási szakaszba,amikor már nem kell függenie mások jóindulatától,vagy megítélésétől.Egy karrier elején,befolyás,kapcsolatok és a teljes függetlenség elérése előtt szerintem még nincs itt az ideje egy ennyire egyértelmű bélyegnek.

2016. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy rokon által tapasztaltam, hogy nem igazán számít ez. Legalábbis őt ez nem korlátozza.
2016. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!