Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri hasra edzeni? Többi lent.

Megéri hasra edzeni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval itt egy példa: [link]

David Laid egyik videója alá írta hogy nem szokott soha hasazni. Én a hasedzést azt nem is annyira szeretem, mert szerintem nagyon unalmas és a hátam is fáj tőle. És aki látom hogy hasazik neki is ugyanilyen hasa van szóval..


2016. szept. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az edzestol fog latszani a kocka kell hasazni vagy ov nelkul felhuzni meg guggolni
2016. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kicsi testzsírtól fognak szépen látszani az izmok, hogy nincsenek fedve a zsírtól.


Én szoktam heti 1-2 hasazni, 5-6 x 20 ismétlést, hasprés, lábemelés függeszkedve, de volt olyan hónap, hogy semmit, mégis sokkal jobb hasam van, mint aki heti többször hasazik, nem ezen múlik.

2016. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Megedzik a nagy súlyos guggolások, felhúzások is, de mehet pluszban pár sorozat hasprés.
2016. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját vélemény, szerintem nem jó a hasa. Sokkal többet ki lehet hozni belőle.
2016. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kisboltos ***** válasza:

annyit hozzűfűznék, hogy a hátad azért kezd el fájni, mert egész egyszerűen elfáradnak a hasizmaid, de csípődet feszítők még nem, hiszen azért tudod elvégezni a felülést.

na ekkor az alsó csigolyák nagy terhelést kapnak, és emiatt fáj a hátad.

2016. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!