Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell+tricepsz edzés 50 perc...

Mell+tricepsz edzés 50 perc alatt?

Figyelt kérdés

Pénteken sietnem kellett buszra ezért, siettem az edzéssel is. 50 perc alatt kész voltam akét izomcsoportal.

Mellre fekvenyomtam 40 fokos padon és vizszintes padon 4-4 széria, fekvenyomás egykezesekkel 2 széria, tárogatás vizszintes padon egykezesekkel 2 széria és tárogatás csigással.


Tricepszre pedig azátlagos gyakorlatokat.


Mindig felment a max teherbírásomra, alig pihentem. Izomlázam is volt.


Mi a véleményetek azilyen gyors edzésről?


2016. szept. 24. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen jó, hiszen minél kevesebbet pihensz és ha nem megy a minőségi edzés rovására, még jobban elszakadnak az izomrostok, még többet fejlődhetsz, ha a kaja+ pihenés megvan.


minőségi edzés alatt azt értem, hogy nem lóbálod a súlyt a fáradtság miatt, hanem rendesem izomból húzod, tolod a súlyt.


Ha belegondolsz, hogy 1perc pihenőt kell/kéne tartani a szetteken belül, akkor 25szett a gyakorlatokban 25 perc pihivel párosítva kiadja az 50 percet.

2016. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni. Mellre 5 sorozat fekvenyomás megy, igaz heti többször. De 4-5perces pihenők vannak. Kevesebbel nem tudnám megmozgatni az adott súlyt ugyan annyi ismétlésszámmal. Hiába akarsz itt 1 perces pihenőt, hogy több mikroszakadásod vagy mid legyen. Kis súllyal nem lehet izmosodni.
2016. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rövideket pihentem, 1-1,5 percmaximum. De írtam azt is,hogy felmentem a max teherbírásomra.
2016. szept. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!