Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám átprogramozni...

Hogyan tudnám átprogramozni az agyam, hogy mozogjak és egyek rendesen?

Figyelt kérdés

van erre valami hatásos mód ? egy hétig tart aztán újra eszem a rántott húst és nem mozgok, aztán persze bűntudatom van ....



115.5 kg-ról fogytam eddig 98-ra


amikor edzek, aerobozok élvezem és jól érzem magam


2016. szept. 25. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ehetsz rantott hust is

Csak szamolj mindent es ennyi kevesebb masik vht eszel meg tobbzoldseet ennyi

2016. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akaraterő, elszántság. Hallgass zenéket amik motiválnak és gondolj arra, hogy edzés után milyen jól érzed magad. Meg arra, hogy nem leszel zsírdisznó.
2016. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
le szeretnék szokni róla, rántott hús-sült krumpli, nem szeretnék ilyen szemét kaját enni. most is azt ettem ebédre kicsit rosszul is vagyok, biztos a vércukrom inzulinszintem az egekben, szédülgetek, elnyomott, ezt nem akarom...
2016. szept. 25. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Mer lene szar kaja? Krumpli jobhusbjo? Nem 5kilo olajba sutod es jo
2016. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
finomnak finom, de nem érzem magam annyira jól, mintha pl: ennék barna rizst, zöldséget, plusz valami natúr hús szeletet, vagy csirkepaprikást
2016. szept. 25. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Attol meg normalis kaja

Ne reagald tul

Kaja kaja

Azt szereted edd azt csak normalisan ha meg mast akarsz akkor mast eszel

2016. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó oké tudom, de a súlyomnak sem tesz jót, elsődleges cél nálam a súly normalizálása, de valahogy mindig eltűnik a lelkesedésem
2016. szept. 25. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár év múlva amikor majd diagnosztizálják nálad a cukorbetegséget,akkor majd megtanulod milyen rendszerben élni,időre enni,időre szúrni.Ha nem teszed akkor sem akkor meghalsz.Az majd átprogramozza az agyad.
2016. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!