Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki hogyan építette izmossá...

Ki hogyan építette izmossá magát? Hogyan lettetek kigyúrtak?

Figyelt kérdés

Kinek mi jött be/mi nem jött be, edzéstervek, étrend, kiegészítők, mit és mennyire változtattatok az életetekben?


Látok itt egy két olyan kérdést, hogy hogyan lehetek egy hónap alatt kigyúrt stb.... Hát nekik szeretném ajánlani a lenti válaszokat.


Az értelmetlen válaszokat légyszi más kérdésekre tartogassátok, az értelmesekett köszönöm!


2016. szept. 25. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
500mg tesztó, 400mg eq, 300mg tren ment hetente. Hamar izmos lettem.
2016. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Jelenlegi étrendem : 3x ttkg Fehérje, 3.5x ttkg CH és 1x ttkg Zsír


Reggel 4-5 tojásból rántotta + kis tk kenyér, edzés előtt 3 órával 50g mogyoró (zsír), edzés után Pancake,Rizs,Marhahús,Csirkemell,Rizs,Hal. A napi CH 70-80% Edzés után megy, próbálom ezt tartani, nekem bejött.


Általában 15:00 - 16:00 órakor megyek edzeni, 18:00-18:30 kor van az edzés utáni első étkezésem.


Edzés, piramis. 10-8-6-4-2 ismétlésekkel dolgozom, főleg nagy súlyokkal, 2-3 hetente szoktam 1 ismétléses maxot is nyomni, jól esik :) 4-5 havonta van 1 hetem mikor, 10 ismétlés alá nem megyek semmivel, pihentetem az idegrendszert :) Vagy kihagyok 1 hetet.


Tápkieget nem nagyon használok, de azért szoktam :


Alpha Men vagy Builderes Multivitamin + D3, C , B-Complex Vitamin megy pluszban, van mikor kis ZMA lefekvés előtt, sokszor kapok ajándékba és akkor használom. Glicin 3g edzés előtt és lefekvés előtt.


Creatint régóta nem használok, nekem nem sokat ér már, talán a kezdőknek igen, amit preferálok az az Animal M-Stak, nagyon jó, erőben is meg fejben is odatesz picit. Van a Gasparinak az új Halodrol tápkieget az USA-ból, az is odab.aszós.


1 hónap alatt nem lehetsz kigyúrt sehogy, viszont 4-6 hónap alatt ha ügyes vagy, az a 6-7 kg meglátszik kezdőként.


Jelenlegi forma, most kicsit elhanyagoltam magam, de ráállok :D


[link]


[link]

2016. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 jó a forma, grat. :)

Kis okosság nem ment soha?

2016. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ment, de nem csak hobbi szinten űzöm :)
2016. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miket nyomatsz? már ha publikus.
2016. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
#2 tényleg jó a formád. Meg a leírásod is. Egy ilyen személyi edzőt elfogadnék. :)
2016. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!