Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi fél tábla étcsoki nagyon...

Napi fél tábla étcsoki nagyon sok?

Figyelt kérdés
Sajnos csokifüggő vagyok, nem bírom ki nélküle. Egyáltalán nem eszek cukrot meg fehér lisztes dolgokat, tisztán eszek, de a csokit nem bírom elhagyni. Ha nem eszek többet a napi szénhidrát mennyiségnél, akkor belefér egy fél tábla? Így is nagyon nehezen tudok megállni. Általában cukormenteset veszek vagy sima étcsokit, és cukorból max 20 gramm szokott bemenni. Amúgy szálkásítok, és ilyenkor még nehezebb megállni, mert keveset eszek és kevesebb az erőm meg fáradékony vagyok, és még jobban kívánom :/
2016. szept. 26. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha belefer akk egyed
2016. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha belefér az étrendedbe miért ne :) Edzés után egyed ha teheted, ne reggeli órákban és akkor minden okés.
2016. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kézműves, magas kakaótartalmú étcsokiból szerintem ehetsz bátran! Érdemes megnézni a csoki kalóriatartalmát és a mennyiséget a diétához igazítani.


[link]

2019. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!