Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes kiőrlésű kenyér helyett...

Teljes kiőrlésű kenyér helyett milyen kenyér mehet még?

Figyelt kérdés
Egyszeruen képtelen vagyok megenni azt a kevéske teljes kiőrlésű kenyeret is, ami a dietamhoz kell. Tudnatok olyan kenyér recepteket amit itthon el tudok készíteni, es el tudom magammal vinnina suliba?
2016. szept. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Feher kenyer,zsemle.kifli. Pufi rizs
2016. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Feher kenyer zsemle kifli"

Ez a gyerek troll vagy tényleg ilyen sík hülye és oktatja az embereket?

2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mer megfogsz halni ha rendes kenyeret eszel egyszer nem?
2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy minek eszel kenyeret ha nem szereted?
2016. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van, mehet sima kenyér is, ha valakinek belefér... :D

Nekem a glutén se fér bele, de a gabona se, az ilyen nyilván mást választ.

Az életmódváltásom után magkenyereket ettem, de nekem korlátozott étrendem volt.

Minek kell kenyér? Ha szénhidrát kell, egyél rizst, zabot, zöldséget, gyümölcsöt, kesudiót, bár ez utóbbi zsírt és fehérjét is hoz, de kiegészítésnek jó lehet akár az is s nem kell sütni-főzni sem...

De a legegyszerűbb valami gabona. A köles is kellemes, bár nem tudom, hogy milyen paraméternek kell megfelelnie a cuccnak. Engem a glutén jobban zavar, mint a GI, de ez utóbbit úgyis befolyásolja, hogy mivel eszed vagy pl. milyen fajta rizst. A zab meg egész OK e téren, ha az se jó, akkor tényleg egyél zöldséget, kevéske kenyérnyi ch-t azzal is könnyű bevinni.

2016. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne fehér kenyeret enni? Gondolom nem versenyre készül a kérdező. Én diéta alatt is ettem, és mégis sikerült fogynom. Ha megfelelő mennyiségű húst és zöldséget eszel mellé, ami lelassìtja a felszívódást, akkor nincs vele semmi gond.
2016. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Angyalok erejével kérlek benneteket hagyjátok el a búzát, térjetek áta köleskenyérre és ismerjétek fel hogy méreg amit eddig ettetek.
2016. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!