Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állando hátfájással edzeni?

Állando hátfájással edzeni?

Figyelt kérdés

Már voltam dokinál vele és gerincferdülést diagnosztizáltak nálam. A hátam gyakorlatilag non-stop fáj, usztam már és tornát is csináltam de nem nagyon használ.

Kérdeztem az edzést és valamelyik orvos szerint mehet valaki szerint nem.

Hasonlo cipöben járt már valaki? Ti mit csinálnátok?

Én nagyon szivesen edzenék, de hogy az orvosok sem tudnal egyöntetü választ adni ez kicsit elbizonytalanit.

20/f


2016. okt. 2. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen problémával legalább heti 3 alkalommal életmód szerűen végezni kell a gyógytornász által előírt tornát,nem pedig csak néha,vagy ideiglenesen.
2016. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csobtkovács
2016. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem ugyan ez van kB. Én edzek derék kimélően. Testépítés szerintem szinte teljesen végezhető derék problémával is.
2016. okt. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:

Akkor itt az ideje elkezdeni hátat edzeni.


Gyógytornász a minimum. Plusz hiperhajlítás fitlabdán súllyal és hasonló gerincgyakorlatok. Fegyencedzés híd gyakorlata.

2016. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mannnocska ***** válasza:

Aki a csontkovacsot irta, surgosen torolje magat az oldalrol, mert semmit nem tud kb az alapveto anatomiarol.


Gyogytorna kell heti tobb alkalommal. Minimum a 2, tudom, nekem is van/volt gerincferdulesem. Kitartoan kell csinalni, 1 ev ilyenkor nem sok ido. Persze ez allapottol is fugg.


Edzeni lehet, viszont kerulni kell pl a felhuzast, esetenkent a guggolast is. Ez megint az allapotodtol fugg. Es kerult az ilyen BEASTMODE edzesfilozofiat, csak mozgasd meg magad, faradj ki, de ne bukasig eddz.


Ezeket nem hasracsapva irom, nekem is volt g.ferdules, komoly fizioterapeuta hozott rendbe. Es nem csontkovacs... jezusom az ilyenek miert irnak egyaltalan... csontkovacs. Gerincferdulesre. Gondolom ha megfazol, akkor meg rejkisekhez mesz, vagy hasonlo kuruzslokhoz.

2016. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!