Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki mennyit ért el naturálként...

Joke4you kérdése:

Ki mennyit ért el naturálként fekvenyomásba?

Figyelt kérdés
Testsúly érdekelne, valamint life-time naturálról beszélünk ( aki soha sem szedett semmit sem) vagy off season van. (vagyis doppingolt már csak most szünet van), persze fekvenyomó ruha nélkül és egyéb segédeszköz nélkül. Kamusok kíméljenek.

2016. okt. 3. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90kg, 6 ismétlés. Testsúly 84kg. Soha nem szedtem semmit.
2016. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy manapság mindenki naturál, de arra kellett rájönnöm és mindenki ráfog, hogy hihetetlenűl közepes formához már nyomnak cuccot az emberek és mivel nem kiemelkedő forma, szégyelnék azt mondani, hogy cuccolok, inkább naturálnak mondják magukat. Naturálnak jó, cuccosnak meg szar, érted ? :)


A lényeg, hogy tudom azt is, hogy mindenki 140-160 kg szérizáik naturálként :))) Csak az irónia miatt írtam.


Genetika, edzésfüggő, étrend, stb..


120-140 kg közé lőném be a széria súlyt, de ezt sem akármelyik naturál testépítő tudja hozni tisztázzuk.


Nem hinném, hogy egy naturál testépítő (Nem erőemelő stb..) 150-160 kg nyomjon fekve, nem hiszem el ezt senkinek, lehet a millióból van 1 ilyen.

2016. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szériázik *


Elnézést kérek 1-2 helyesírási hiábért, csak sietek, meg bele bele javít a telcsi is.

2016. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75kg testsúllyal, 95kg 3 ismétlés.
2016. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
125 kg x3 naturálként
2016. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm mindenkinek, csak kíváncsi voltam mennyire reális a 220 kg 110 kg-os testsúllyal naturálként, mert volt néhány versenyző, aki ezt mondta, de mai fejjel már nem hiszem el több okból kifolyólag.
2016. okt. 3. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:

140-150 kiló a max.

18 éves vagyok, 89 kiló.

Mielőtt elkezdenétek, nem kamu. :)

2016. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 16 évesen, 80 kiló, de remélem lesz még több is.
2016. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16évesen az 1 maxom 150kg testsúly 97kg :)

Viszont ez a súly számomra csak akkormegy ha nem terhelem le magam aznap a suliban illetve rendesen bevagyok kajálva, no meg az ,hogy fejben ott legyek. :)

2016. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!