Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene belőni a...

Valaki segítene belőni a tömegnövelő étrendem? Fél éve edzek, eddig 49ről 56kg ra sikerült nőnöm, szeretném ezt folytatni!

Figyelt kérdés
Kb 169 cm,ektomorf, 17éves... Suli délután van,és utána megyek edzeni kb fél8től. Na mosthogy es miket,mikor egyek hogy rendes tömegnövelő étrendem legyen? Amim van az Myprotein impact whey protein,zab,túró,tojás(esetleg majd veszek dextrozt),es meg vehetek ételeket amiket ajánlatok! Tényleg szeretném ha hatna az étrend és menni fel a mérleg.Jövő nyárra kb 65kg ot terveztem, és ezt szeretném elérni!

2016. okt. 3. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
napi 3 étkezés, max 4, mindig sokat és mindent, főleg a fehérjén és a zsiron legyen a hangsuly, ch-val meg töltsed ki a maradék kcal szükségleted, menjen sok gyümölcs és cukor, és kb 2500-3000 kalória sztem elég lenne, 110 g fehérjével. tápkieg nem kell, csak vitamin meg ásványi anyag
2016. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

huu, azt akartam irni hogy menjen sok gyümölcs és zöldség

:'D

2016. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó,okés,köszönöm a kiegészítő választ :D
2016. okt. 4. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!