Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BioTechUSA vagy Scitec Nutriti...

BioTechUSA vagy Scitec Nutrition? Elsősorban fehérjét szeretnék szedni!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és napi kb. 2 órákat edzek, kajakozok, kondizok, meg kardio edzéssel is kiegészítem, viszont felsőtestre gyors és látványos izomtömeg növekedést és szálkásítást szeretnék elérni és edzés után rögtön szeretném kiegészíteni valamilyen fehérjével az étrendemet csak nem tudom, hogy BioTechUSA vagy Scitec termékkel próbálkozzak, eddig még nem szedtem táplálék-kiegészítőket. Konkrét fajtát vagy típust is szívesen elfogadok válaszban!

2016. okt. 5. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mindegyik kicsit drága, de jó minőségű. Én myprotein impact wheyre szavazok, ha nincs gondod a tejtermékek emésztésével.

De azt tudni kell, hogy egyiktől sem leszek szálkás és az izomtömeged sem fog nőni, ehhez megfelelő étrend és edzés kell.

2016. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tudom, emellett eszek normálisan, csak egy pluszt szeretnék, rögtön edzés után ami beépül.
2016. okt. 5. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem épül be, hiába akarják azt elhitetni veled. Ha ad is hozzá a fejlődésedhez, nagyon keveset. Ettől, és más legális kiegészítőtől sem tudsz látványos és gyors eredményt elérni. A tested megváltoztatása időigényes folyamat.
2016. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!