Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem még régebben Scitec-es...

Klanwarrior kérdése:

Vettem még régebben Scitec-es fehérjét, hányadék az íze. Az enyémmel van baj?

Figyelt kérdés

Nem reklámozni szeretnék, de epres 100%WPP-t vettem, még úgy 1 éve. Amióta meg van, mindig undorral iszom (vettem azóta 3 másikat, amik finomak voltak, de most fogytak el, ezért visszatértem erre), mert olyan borzalmasan trágya íze van az eper aromának, hogy feljön tőle még az előző kajám is, pedig én aztán eszem-iszom mindent, ha ízlik, ha nem, mert tudom, hogy kell.

Ez viszont olyan ótvar ízű... Mások pedig dicsérik.

No meg 5kg-osat vettem én hülye egyből... Van még benne úgy 2-3kg, és minden 30g-ot undorral kell igyak.

Szóval az enyémmel lehet baj? Elrontottak valamit a gyártáskor?



2016. júl. 18. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az epres a legtöbb gyártónál nagyon rossz ízű. Ittam már whey c6 epreset, mhn epreset és scitec epreset is. Íz sorrendben is ilyenek, a whey c6 a legrosszabb. A sciteces nem olyan vészes, mint a többi. Pont erre mennek ők rá, hogy az íz jobb legyen, mint a többi gyártónak.

Szerintem az ilyen gyümölcsös dolgokat jobb kerülni, én mostanában csak a csokinak a változatait veszem. Azzal nem lehet mellélőni, kivéve ha valami szójás protein veszel.

2016. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 18. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,az epres fehérjék általában rosszak.Én eper-fehércsokis BioTech-et irmttam,az is borzalmas volt
2016. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:(


Én meg pont 5 kilósat vettem... Nehéz lesz meginni még 2,5kg-ot xd

De 10.000ft-ot nem dobok ki csak úgy:D

2016. júl. 18. 12:42
 5/9 likebike ***** válasza:
Esetleg csinálhatsz belőle valami kaját,úgy lehet elviselhetőbb.
2016. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam zabba, túróba, palacsintának. Az eredmény az volt, hogy még jobban kijött ez a műanyag, savanyú íze, aminek köze sincs az eperhez... :/
2016. júl. 18. 19:11
 7/9 Glacierous ***** válasza:
Az szívás.Pedig a Scitec termékek általában nagyon finomak.Nekem is ez a kedvenc márkàm.Amúgy lehet kapni 1 adagos csomagot is,érdemes kipróbálni,ha nem vagy biztos az ízben.De az ilyen csoki,vanilia,mogyoró stb nen lehet melléfogni
2016. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából anyumtól kaptam karácsonyra bónuszba 5-6 tasakot(akkor még gyerekcipőben jártam a sporttal, nyáron kezdtem), és azokból a legjobbat választottam ki. Isten tudja, hogy mi okból szerettem, de szerettem az eper-fehércsokit. Aztán a vödrös meg már undorító volt. Lehet, hogy a kisebb kiszerelésű finomabb :'D

Fogalmam sincs :/

2016. júl. 18. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem banános Scitec van,egész jó,de a Vaníliás mindent visz.
2016. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!