Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Prohormonok, vélemények?...

Prohormonok, vélemények? Shopbuilder.hu-n nézegettem egyszerű prohormonokat, szerintetek megéri-e?

Figyelt kérdés
Prohormonok szimpatikusabbak mint a szteroidok, és a prohormonok is ugyan úgy hatásosak. Valakinek van-e tapasztalata, szedett-e prohormont?

2016. okt. 6. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem szerint semmi értelme, de te tudod.
2016. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalat nincs, de ált ezek a legális dolgok semmit nem érnek
2016. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szteroidenciklopédián van róla egy cikk, az én kedvem elvette. Keress rá, melóból nem tudom linkelni. Konkrétan nekem az jött le, hogy talán még kockázatosabb is, mint a koksz. Állítólag közel sem annyira biztonságos, mint ahogy azt a gyártó állítja, és a hatás is kétséges.

Builderen amúgy nem nagyon láttam ilyesmit.

2016. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, vannak erős prohormonok és jók az USA tápkieg. piacán, amik úgy megdobnak, mint egy közepes/lightosabb tesztó kúra.


Nekem ismerősöm nemrég próbálta a Gaspari Nutrition új Halodrolját (Prohormon), dupla adagban. 180cm és 91kg körül volt mikor kezdte, rá 30 napra 95.3kg volt és láthatóan mindenhova felment neki 1-1.5cm kerületekre + erő is jött.


Van még 1-2 jó márka, de azok durvább szerek, akár feljöhet 6-8kg 4-5 hét alatt és most nem zsírról beszélek.

2016. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4 4-5 hét alatt 6-8kg és nem zsírról beszélsz? Szerintem pedig de. :) Kúrában sem jön ennyi. Abból van víz és zsír is.


Kérdező, szarok a prohormonok. Szinte semmit nem érnek. Tapasztalatból mondom, nem buzdításként, de egy kúra sokkal jobban megéri az árát.

Ráadásul ezek a legális szarok semmire sem jók.

2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én ahogy olvasgattam, utána néztem sok embernek bevált, még ha nem is 100kg-s lett tőle, prohormon használóknak gondolom nem az a céljuk hogy versenyezzenek. Én csak kíváncsiskodok, hátha egyszer kipróbálom. Szóval akkor valami külföldi oldalról érné meg jobban rendelni?
2016. okt. 6. 20:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
olvassad shopbuilderen a kommenteket a tápkiegeknél, ezek 1 hónap alatt 4 kg izmot szednek fel BCAA-val :DD
2016. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Koslayer részben igazad van, részben nem :)


Miben van igazad ? Olcsóbban és gazdaságosabban, jobb eredményt elérsz egy sima tesztó kúrával, tegyük fel propi.


Miben nincs igazad ?


Ha te tudnád mennyire előrehaladott a prohormon kutatás külföldön, főleg az USA-ban nem mondanál ilyen marhaságot, én sem hittem az ilyen reklámszövegeknek meg hasonló dolgoknak, ameddig nem próbáltam 1-2 én is ki vagy nem láttam a saját szememmel 1-1 barátomon.


Amit próbálhattál valami sz.ar volt :)


Vannak 100-150 dolcsiért olyan prohormon Stackek, hogy az agyad eldobod, ameddig nem próbáltad, nem tapasztaltad, hogy mire képes egy kemény Pro-Hormon Stack addig kár ilyensmit írj. Le lehet pontozni, le lehet szólni, de igazam van. Ha utánna jársz 1-2 terméknek dolognak, külföldi fórumokon akik próbálták igazat adsz nekem, ha kipróbálod, még inkább.


Nem akarom isteníteni őket, de egy kemény Stack sokat tud dobni, Egy tesztó+deca közelében persze, hogy nincs, de garantálom neked, hogy 6-7kg amit hoz, 1g zsír nem megy rád, mivel a legtöbben minden van, aromatázgátlótól kezdve minden. Feljön 6-7kg, lemegy belőle 2kg max, a többi stabilan megmarad egy időre, jó étrenddel, kemény edzéssel.

2016. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Herold jaja igazad van olvasgattam biotech-es kommenteknél is hogy hyper massal felszedtek 1 hónap alatt 12kg-t okosak lehetnek. Lehet kipróbálok valami enyhébb prohormont akkor majd. Esetleg valami külföldi oldalt tudnál mutatni utolsó válaszoló?
2016. okt. 6. 21:22
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék reklámozni, de beírod Pro-Hormone supplements és vannak oldalak, ahol Európába is szállítanak, ha meg nincs akkor marad ismerőssel intézkedés.


lgsciences az egyik legjobb.

2016. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!