Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Prohormonok, vélemények?...

Prohormonok, vélemények? Shopbuilder.hu-n nézegettem egyszerű prohormonokat, szerintetek megéri-e?

Figyelt kérdés
Prohormonok szimpatikusabbak mint a szteroidok, és a prohormonok is ugyan úgy hatásosak. Valakinek van-e tapasztalata, szedett-e prohormont?

2016. okt. 6. 10:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor jó, mert Amerikában vettem képzeld. Itthon már csak elvből sem vennék ilyeneket. Ráadásul 3 különböző - megbízható - helyről és mindegyik szar volt. Mellesleg akiktől vettem még ők is azt mondták, hogy pénzkidobás, de nagyon ragaszkodtam hozzá ezért szereztek megbízható forrásból. Beszéltem versenyzőkkel, több profival is rendezvényeken, mindenki szerint hulladék.
2016. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hozzá nem értésedet pedig mi sem tükrözi jobban, mint hogy ellentmondás van abban amit írsz.

Azt írtad, hogy közel sem hoz annyit, mint egy deca-test, csak 6-7 kg zsírmentes tömeget.

Ha kicsit is értenél hozzá, tudnád, hogy egy deca-tesztó kúra is legfeljebb 3-4kg zsírmentes tömeget hoz.

2016. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Deca-Tesztó 3-4kg zsírmentes tömeget hoz ? Akkor nagyon hulladék genetika kell legyen valaki és rossz étrendet követhet.


Dobj be egy képet a formádról :)

2016. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Manapság mindenki okos, mindenki halott mindenkitől mindent, aztán 1 fogpiszkáló vastagabb ,mint ő. Nem rólad beszélek, csak példaként mondom :)
2016. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen, normál genetikával 3-4 kg. Ha valakinek jobb a genetikája talán 5-6 maximum. A többi nem izom. Nem véletlen, hogy a versenyzők évente csak 5-10 kilóval több tömeget hoznak.

Kép nincs, nem is lesz. Talán majd verseny előtt dobok egyet.

2016. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az igaz. Akart már 70 kilós gyerek kioktatni a szteroidokról úgy, hogy egy szemes kúrája volt... A másik, meg hogy még edzeni sem tudnak igazán, de a cucc már megy és ráadásul csak a strandra meg az izomtrikóra gyúrnak.
2016. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 GordonRyan válasza:
11/16 ahha persze, Amerikában vetted őket, méghozzá három különböző megbízható helyről is külön-külön, de azoknak más megbízható helyekről kellett beszerezni neked, mert nekik nem is volt, de amúgy mindegyik megmondta, hogy szar, semmit nem ér, bárcsak ne fizetnél ilyenekért. XD hazudj már kevesebbet legközelebb
2023. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 GordonRyan válasza:
2/16 legálisnak (még) legális, de több prohormon is doppinglistán van, ahol van doppingellenőrzés, ott versenyezni már nem engednek, ha kimutatják.
2023. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 GordonRyan válasza:
3/18 akkor a szteroidenciklopédia szar, vagy te nem értettél belőle valamit, mert a prohormonok sokkal biztonságosabbak, mint az AAS-ek. Kb a fehérjepor és a szteroid között vannak hatásban, erősebb a fehérjénél és a kreatinnál, ezért kúrában kell használni, de közel sincsenek a sima szterókhoz képest toxicitást tekintve, ameddig nem abuzálod túl a mennyiséged vagy használat idejét.
2023. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!