Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak kíváncsi vagyok!?

Csak kíváncsi vagyok!?

Figyelt kérdés
15/F Parkourozok nem csak hobbi szinten hanem egyesületbe Kérdés:Mi a véleményetek erről a sportról milyen helyeket ajánlotok gyakorláshoz Itt egy kép szerintetek elég a fizikumom a haladó szinthez?:15/F Parkourozok nem csak hobbi szinten hanem egyesületbe Kérdés:Mi a véleményetek erről a sportról milyen helyeket ajánlotok gyakorláshoz Itt egy kép szerintetek elég a fizikumom a haladó szinthez? [link] amiket tudok:Roll, kong, monkey, vault, lazy vault dash stb?

#testépítés #parkour #park #Body #Kong #bodybiulder #mert miértne
2016. okt. 9. 21:26
 1/2 Mr.Hyde válasza:
Ha alapvetően már eléggé jónak érzed az állóképességed (Ezt neked kell érezned), és tudod biztosan az alapvető mozdulatokat akkor nyugodtan mehetsz az utcára, szerintem. Nekünk annó nem volt ilyen hogy egyesületben tanulhattuk volna, mi magunktól gyakoroltunk szóval te szerencsés vagy :D, nem tudom hol laksz, ugye attól is függ hogy mik a lehetőségeid.
2016. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D szombathelyi vagyok és eléggé kihasználható a terep már ha nincs valami barom aki folyton a rendőrt akarja hívni XD
2016. okt. 10. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!