Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj a vádlim ha ráfeszítek?

Miért fáj a vádlim ha ráfeszítek?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja izomlázszerű vagy görcshöz hajonló fájdalmat érzek ha ráfeszítek a vádlimra. Kipróbáltam hogy egy héten kihagytam a vádlira az edzést de a fájdalom nem múlt el. Mi okozhatja ezt? Szedek kalcium magnéziumot és mu

2016. okt. 14. 05:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Folytatás: multivitamint is szedek. Hallottam olyat hogy ez mélyvénás trombózis is lehet de nem akarok szaladgálni kórházba hátha valaki tudhatja ennek az okát. Ja és edzés után le szoktam nyújtani tehát az is kilőve
2016. okt. 14. 05:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és amit elfelejtettem hogy ez mindkét vádlinál egyszerre van jelen. Nem csak az egyiken érzem de a bal vádlin kicsit jobban
2016. okt. 14. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapja tart, talán ideje lenne elmenni orvoshoz, hidd el itt senki meg nem mondja mi a baja. Lehet valami egyszerű is, aminek kell pár hét pihentetés és rendbe jön, de lehet komoly baj is.
2016. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mannnocska ***** válasza:

Valószínűleg meghúzódott, vagy csak éjjel begörcsölt, vagy folyamatos görcsben van.


Magne B6 napi 2x egy hétig. Ha nem múlik el, akkor más.


Nyújtani próbálhatod minden nap, de csak finoman. Állj pl az ajtófélfához, "lépj rá", és húzd magad közel hozzá. (sarok a talajon, lábfejed nekitámasztva az ajtókeretnek, váltott lábbal)


[link]


Így. Csípőd, térded közelítsd a falhoz, ezzel tudod a nyújtás mértékét szabályozni.


Ha ez nem oldja meg, lehet húzódás, vagy egyéb izomsérülés, pihentetni kell. Bármi gyakorlat ami kicsit is érinti a vádlit, hagyd el 2-3 hónapig is akár.


Igen, ilyen hosszú egy ilyen sérülés rendbejövetele. Nem, amikor már épp nem fáj nem edzhetsz rá, mert még mindig sérülékeny, utána is pihentetni kell.

Hasonló volt bal bicepszemben, 1,5 hónap alatt múlt el, de még mindig nem bicepszezek, várok még vagy 3 hetet.

2016. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!