Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy is van akkor a sorozatok...

Hogy is van akkor a sorozatok közti pihenő idő?

Figyelt kérdés
Mindenhol írják, hogy legyen rövid az edzés, meg ha 2-3 percnél több a sorozatok közti pihenőidő az nem jó. stbb. Még ilyen hülye posztok is vannak, hogy: " Van kemény edzés és van hosszú edzés, olyan nincs, hogy hosszú kemény edzés" Ez qvára felbasz, mert én van amikor 3órát is edzek, de az átlag az 2óra. 5-8 percet pihenek a sorozatok között és fejlődök ugyanúgy, még jobban is mint régen. Ma is 8 percet pihentem a fekvenyomásnál. Mert csak így tudtam teljesíteni az adott súllyal. Engem nem zavarnak, mert jobban is fejlődök, de az lenne a kérdésem, hogy miért vezetik félre az embereket? Mert ha 120kg van a rúdon és belenyomok 8-at majd besz0rva, nem hiszem, hogy 2 perc múlva megint menne a 8. Ez csak az én véleményem. Kíváncsi vagyok a tiétekre is.

2016. okt. 14. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Én pont leszarom. Szinte minden edzés más, mert hol reggel megyek, hol este, hol el van találva a kaja, máskor eltelít na meg a többi.Van, hogy kevés a pihenőidő, van hogy több.
2016. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én általában 2-3 perc között pihenek, nekem elég, ha neked nem akkor annyit pihensz amennyit te akarsz, nem kell ezt túlbonyolítani
2016. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés? meg válaszoltad magadnak.... megint 1 agyhalott
2016. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!