Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervvel lehet...

Milyen edzéstervvel lehet kockahasam, illetve jól kidolgozott felső testem?

Figyelt kérdés

Itt most persze nem arra gondolok, hogy ki legyek pumpálva mint Schwarzenegger, hanem hogy jól nézzek ki, és legyen egy kis kockahasam.

Bármilyen edzéstervvel kapcsolatos videó, weboldal jöhet! :)

Ui.: Férfi vagyok.



2016. okt. 20. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani mert nem tudjuk mennyi idős vagy, súly, testzsírszázalék stb. ha alapvetően nincs sok felesleg rajtad, akkor tömegnövelő étrend (2gr fehérje 1 gr zsír 4-5gr ch * testtömeg) és heti háromszor teljes testedzés. hasizom mehet mindennap az mindegy. de azért irj még adatokat hátha ugy jobban el tudunk igazítani téged.
2016. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenki, azt kifelejtettem a kérdésből hogy 13. éves vagyok, súlyfelesleg nincs rajtam (szóval nem vagyok kövér, nincs rajtam felesleges zsír) és 41-42 kg vagyok.
2016. okt. 20. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi vagy? Kicsit sok ott az önbizalom nem gondolod?:) Majd olyan 8-10 év múlva az leszel. Elég nagy baj hogy már a 13 évesek kockahasat akarnak meg izmos testet. Emiatt van olyan sok testképzavaros tinédzser manapság.
2016. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulsulynal kell tomegelni? Az nem az amikor tobb a ch mint szalkasitaskor? En ugy tudtam dietaban el kell hagyni a ch-t. 😲
2016. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A #3/4-esnek, nem mostanra akarok kockahasat vagy jo testet, hanem 16 éves kromra egy KIDOLGOZOTT testet. :)
2016. okt. 20. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
kezjd el kajakozni :)
2016. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért csak a felső tested érdekel?


[link]

2016. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!