Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ICF 5x5 edzéstervvel is lehet...

ICF 5x5 edzéstervvel is lehet diétazni?

Figyelt kérdés
Meg nem csináltam ezt a fajta edzést, és kíváncsi vagyok hogy működhet-e. Illetve az lenne még a kérdésem, hogy minden második fekvenyomos napon vegezhetem-e a gyakorlatot egykezes sulyzokkal.

2016. okt. 17. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kaján fog múlni javarészt, nem az edzésen.

Mehet egykezesekkel, sőt, személy szerint én jobban érzem a mellem úgy.

2016. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet, olyankor 3x5 ismétlést javasol és csak minden 2. edzésen emelj a használt súlyokon.


Nekem személy szerint nem jött be az ICF, túlságosan hosszú és kimerítő volt, nem tudtam folyamatosan növelni a használt súlyokat, hanem hamar elkezdtem stagnálni (pedig erőben alig értem el a kezdő erőszintet) és külsőre sem fejlődtem tőle szinte semmit. Olvastam már olyan véleményeket, hogy ha elsősorban jól akarsz kinézni, másodsorban erős lenni, akkor ne ilyen erőemelő stílusú edzéstervet válassz (persze nem is elegendő heti 1x megedzeni egy izmot, mint a hagyományos "bro split" edzéstervekben).

2016. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a kérdést sem értem... mindig diétázunk...
2016. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!