Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 73kg, mikor elkezdtem az edzést akkor voltam 76, a kaja már rendben, van azóta le is ment 3kg, főleg a hasamnál, és ennek örülök is. :D fehérjét jövőhónapban veszek kiegészítésnek, itthon szoktam edzeni mert van 2 egykezes súlyzóm, 2x15kg és állitható

Eddig nem nagyon volt rendszer az edzésnél, csak csináltam egymás után ami eszembe jutott.... Olyan segitség kéne hogy példáúl, miből mennyit és hányszor, mi után mit edzek, egyenlőre itthon akarok mig nem lesz egy kis kondim, aztán jöhet a terem.


2016. okt. 22. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
nagyon hamar ki fogod nőni ezt a súlyt, sőt... azt ajánlom már most kezdj el terembe járni, senki sem fogja azt nézni hogy te milyen vagy. ha szeretnél egy edzéstervet nyugodtan írj privátot :)
2016. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!