Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Málna jó szénhidrát forrás?

Málna jó szénhidrát forrás?

Figyelt kérdés
Ha napi 1-2 kg ot megeszek az jó szénhidrát forrásnak? Fehérjét is érdemes számolni? Milyen pozitív és negatív hatásai lehetnek? Mellé menne más szénhidrát forrás is.
2016. okt. 24. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen és igen, de gyümölcsökből is jobb lenen a változatos, pl alma banán málna narancs
2016. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Otthon termesztett gyümölcsök jöhetnek szóba. Viszont nem vagyok képben ezekkel a dolgokkal en maradi vagyok (csirke rizs). Milyen magyar gyümölcsöket érdemes fogyasztani? Mire érdemes figyelni?
2016. okt. 24. 15:07
 3/19 anonim ***** válasza:
midnegy mit eszel, én 10 hónapja nem ettem húst, és ugyanúgy fejlődök, a lényeg hogy vidd be a megfelelő mennyiségü makrótápanyagot. ha pl neked 140 gramm fehérjét kell bevinni, totál mindegy hogy mit eszel, lehet hús, tojás, mag, hüvelyes, gyümölcs, zöldség, mindegy, a lényeg hogy legyen meg a fehérje. nem kell mindennap ugyanazt enni, és nem kell 100%osan tisztán étkezni, nyugodtan ehetsz chipszet pizzát gyrost bármit, csak tudjad a határaid, és ne egyél túl sokat se, mert bezsirosodsz. a túl sok szemetet ugysem engedheted meg, mert akkor nem fog passzolni a makró.
2016. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Herold! Dehát a gyümölcs teli van cukorral, akkor hogy jo, ha kiloszamra eszi?
2016. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ezen az alapon nem számít a kaja minősége.. szénhidrát mindenben van . kristály cukor is szénhidrát . akkor eszek cukrot csirkével az is jó? nem igazán értem.
2016. okt. 24. 16:51
 6/19 anonim ***** válasza:

szacharóz kristálycukor = 100g/100gramm cukor

málna = 100g/5gramm szénhidrát...

erről kb ennyit...

ha málnát akarod szénhidrát forrásnak, kösd fel a gatyádat, kell zabálni belőle egy kicsit... :d

2016. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Fiatalabb koromban 5 kiló szilárd kaját dobtam be naponta,azzal nincs gond :D 60-120 g rost nem sok? Oké hogy kevés benne a cukor de napi 2 kilóba már van bőven.. Heroldka azt írta hogy csak a makró számít,de a cukor szénhidrát...
2016. okt. 24. 18:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha megeszed a rizst, azt is lebontod cukorrá, és jobban megdobja a cukrod, mint a málna. Egyetlen "hátránya", hogy a cukortartalmának fele fruktóz. Én mondjuk szkeptikus vagy a fruktóz hátrányaival kapcsolatban, amíg nem mértéktelen fogyasztásról van szó. A mennyiség teszi a mérget.
2016. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Húha 2kg málnában már majdnem 100gramm van :) az 55kg os húgom ponr 4* annyival tömegel...
2016. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét egy rakáson, egyetek 2 kg málnát, remélem jól befostok :D istenem, de dobjatok rá pár palacsintát, úgyse számít a ch minősége, mondjuk ha 20 éves koxos fiúkák vagytok akkor tényleg nem, egy darabig..
2016. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!