Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A felhúzást ti milyen ismétlés...

A felhúzást ti milyen ismétlésekkel, hány sorozattal csináljátok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Céltól függ. Én 4x10 et csinálok ennél lejjebb menni jó de sérülés veszély nagy főleg kezdőknek. Utólag én nem erőltetném. Csinálni viszont kell mert nagyon jó gyakorlat.
2016. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12, 8, 5, 3.
2016. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak rengeteg bemelegítő sorozat után megyek nagyobb súlyra, meg előtte gimnasztika és dinamikus nyújtások. Egy alapos felhúzó edzés eltart 1 órát bőven, ez alatt melegedsz be eléggé. Persze ha csak egy kis része a hátedzésednek akkor nem kell ennyit tökölni, de akkor nem is tudsz nagy súlyra menni és a maxot kihozni. Én mondjuk amúgyis lassan melegszem "üzemi hőfokra". Pedig csinálom, de ha nem pihenek eleget elfogy a levegő, pedig van kardió bőven.
2016. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 sorozat. 2 bemelegítő, 4 munka. Erőemelő szisztéma szerint 6-8 ismétléssel.
2016. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!