Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kali Muscle naturál? Mivel...

Kali Muscle naturál? Mivel szerintem egy 10 év alatt ellehet ezt érni.

Figyelt kérdés
Mivel, szerintem eléggé jó kigyúrta magát mivel haverom mutatott videót meg képeket régebbről róla, és eléggé kemény lett, akkora keze van te jó ég. van vagy 40-es keze... Koksz nélkül, meg ez a fehérje nélkül elég király így kigyúrni magad, igaz nem egy év alatt, de 10 év alatt sikerülhet szerintem, ilyen szar fehérje nélkül mindenki azt mondja hogy egészséges aztán az is felfúj az is szteroid.
2016. okt. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha, naturál. Rá kell nézni. Szerintem nagyanyámat megkérdezném, ő is tudná, hogy koxol-e.

Van a keze 40-es, igen.

Majdnem jó trollkodás volt.

2016. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom azért pofátlanok is vannak itt, mivel nem értem miért nem lehet a kérdésre normálisan válaszolni, amikor szépen megkérdeztem..
2016. okt. 25. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 likebike ***** válasza:
Jó gyenge troll vagy te is,mint a többi,nem naturál,a karja meg nem 40 cm,15 centit benéztél.
2016. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 likebike ***** válasza:
Kb.
2016. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!