Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét vegyek a...

Milyen fehérjét vegyek a tejsavó mellé?

Figyelt kérdés
Tejsavó fehérje koncentrátumom van, viszont napi 3-szor iszok belőle, viszonylag olcsón tudom beszerezni, mivel nagy kiszerelésben veszem, így 4500Ft/kg áron jutok hozzá. Mivel napi hármat iszok, elgondolkodtam rajta, hogy nem mind3szor tejsavót innék. pl. este lefekvéshez valami lassabbat/olcsóbbat. Mivel fontos az ár, csak akkor váltanám le a tejsavót, ha tőle olcsóbb, vagy vele egy áron tudom beszerezni. Mit ajánlanátok ahhoz, hogy edzésnapon tejsavó 2db: reggel, edzés után, pihenőnapon 1db: reggel. Tehát többi más lenne. Fogalmazás idő szűke miatt ilyen átgondolatlan, elnézést. Milyen fehérjével helyettesítsem a tejsavót napi 1-2-szer? (Étrendem rendben, ennyi g fehérjére van szükségem!)
2016. okt. 30. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves HeroldKa (5#) említettem a feltett kerdesemben, hogy tudatosan iszom napi hármat, ezt kívánja az étrendem.
2016. nov. 5. 15:31
 12/13 anonim ***** válasza:
az jó étrend lehet. hány kiló vagy, 140?
2016. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha 45 kg vagyok, és tömegnövelés alatt azt ajánlotta nekem Arnold Schwarzenegger személyi edzője, hogy a napi 140 g fehérjéből 55g-ot vigyek be fehérjeporból akkor abba is beleszólnál?
2016. nov. 6. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!