Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így megfelelő, erősítéshez?

Ez így megfelelő, erősítéshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ~50 kg -s srác vagyok, aki kicsit erősödni, testesedni akar. Ha megfelelően táplálkozom, akkor elegendő az erősödéshez, itthoni fekvőzés, felülésezés, és guggolás? Nem szeretném magam kigyúrni, félreértés ne essék, csak nem szeretném, hogy ilyen vékonyka legyek, és mivel suli mellett nincs időm konditerembe eljárni, így itthon oldanám meg.

2016. nov. 9. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet súlyokkal edzeni, kell hozzá egy pad, két egykezes súlyzórúd, meg elegendő tárcsa.
2016. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

inkább egy kétkezes és ha az megvan, akkor a két egykezes

amúgy saját súlyos cuccal nem sokra mész, állóképességet fejleszt, én is itthon edzek, lényegében tényleg annyi, hogy fekpad meg a súly amit megmozgatsz, guggoláshoz vagy keret kell vagy felkapod a földről és elölguggolást csinálsz mint én, de ezesetben a lábedzésnél külön figyelmet kell forditani a hajlitónak, mert az elölguggolás inkább a feszitőre megy

2016. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 egykezessel mindent le lehet edzeni, 1 kétkezessel meg nem.
2016. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!