Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Multivitamin pakkot belehet...

Multivitamin pakkot belehet szedni egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy értem a napi adagját ami 10 tabletta,be lehet szedni egyszerre vagy érdemes elosztani a nap folyamán?
2016. nov. 10. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről bizony megoszlanak a vélemények... van aki szerint eleve a multi pakk felesleges... én is ilyen vagyok.
2016. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta be lehet egyszerre venni az összeset. De el is oszthatod a nap folyamán, ha úgy akarod.
2016. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 4 dolgot "szedek", és úgy szoktam hogy 2 reggel 2 délután. igazából sosem találtam semmi hiteles infót erről, sőt, még abban sem vagyok biztos hogy van-e értelme vitamint és ásványi anyagot szedni tabi formájában, de mivel filléres dolog, ezért inkább igen mint nem. olvastam már olyat is hogy bizonyos vitaminok gátolják egymás felszivodását, máshol meg azt, hogy ez hülyeség... mindig a biztosra kell menni, és kész :D vedd be részletekben sztem.
2016. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elosztva szerintem jobb a vízben oldódó mindenképp. Hátrányát nem látom hogy külön veszed be előnyét viszont igen. Annyi hogy így macerásabb.
2016. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!