Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az orvosom azt mondta, hogy...

Az orvosom azt mondta, hogy ez gynecomastia, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota nagyok a melleim,es alapsulin allandoan ezzel piszkaltak,meg a lanyok is,ma mar 21 eves.vagyok es nagyon kellemetlen oltozkodesnel is,mert messzerol pupositonak.es a hasam is zsiros nagyon,de amugy meg nagyon vekony vagyok,szoval 75 kg es a labaim is cingarok,de a felsotestem.hanyinger.mit csinaljak,segitsetek kerem.. Itt a linkek:


[link]


[link]


[link]


Es itt van link a cingar labaimrol:


[link]



[link]


Azt szeretném ha vastagabb labaim lennenek,es a felso testemrol azt az undorito rengeteg zsirt lepucolni,barmit hajlando vagyok megtenni,nem viselem el tovabb h nem vehetek fel normalis polokat csak polo inget,meg akkor is latni h nagyok a mellem..mit kell csinalnom? Műtét a mellekre vagy dieta es torna eleg a melleimre is?


2016. nov. 11. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula című könyvet.
2016. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem neg csak siman sportolj.
2016. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mivan ha megmaradnak a nagy zsiros melleim?
2016. nov. 11. 10:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gynecomastia azon úgyis csak műtét segít... a többi problémádra meg olvasd el a sárga kapszulát...
2016. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyno egy dolog. Sz edzetlen, zsíros felsőtest egy másik dolog.


A jó hír, hogy viszonylag egyszerű a képlet. Étrend + edzés.

2016. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt a szar sárga kapszula könyvet el ne olvasd állandóan van valaki aki reklámozza. Természetesen a testépítés témában írtad, úgy hogy tudod rá a választ. Először is tudni kéne milyen magas vagy. Mennyi a testzsír százalékod aztán lehetne korrigálni, hogy mit hogyan. Én a diétát ajánlom zsír égető edzéssel, futással, esetleg szobabiciklivel.
2016. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha a doki ezt mondta nagy valószínűséggel igaza van, túl sok ösztrogén volt a szervezetben ezért van igy, de ezen asszem csak műtét segít, ezt az orvossal beszéld meg, én nem vagyok szakértője a témának. A többi meg már rajtad mulik 100%, rendes étrend+ komoly edzésterv, de az étrend 70%-a az egyenletnek, szóval olvass utána tervezd meg stb. csak legyél következetes ennyi.
2016. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem létezik zsír égető edzés... az étrenden múlik, hogy fogysz e vagy gyarapodsz, az edzés ugyan az mindkettő esetben...

Ezzel a kijelentéssel alá is ástad a hitelességed előző válaszoló...

Olvasd csak el a sárga kapszulát kérdező, úgy legalább nem leszel olyan sötét mint az utolsó...

2016. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már nem az utolsó :)
2016. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
fogyjál le, ha megmarad, menj el megmütetni. ennyi
2016. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!