Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin monohidrát meg tud...

A kreatin monohidrát meg tud romlani?

Figyelt kérdés
Találtam egy szinte teli doboz creatin monohydrate-ot a kamrában amit még én vettem és most látom h 2010/9-ben lejárt a szavatossága. De tényleg meg tud romlani egyáltalán?

#kretain monohidrát
2016. nov. 11. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 97 ben lejárt Redbull-om, de már nem innám meg...
2016. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem olyan drága hogy kockáztass, gondolom okkal van szavatossága bár nem értek hozzá

elsőnek: https://www.youtube.com/watch?v=Tra_8pQF4zA&t , ez meg 33éves kólát iszik:)

2016. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizes oldatokat azért ne hasonlítsunk szárítmányokhoz. Egy szárítmány nagyon hosszú ideig megőrízheti a minőségét, ha nem éri pára. A romlást az élelmiszer felett lévő relatív páratartalom, ill. vízaktivitás befolyásolja. Kérdés, hogy megfelelően le volt e zárva, ill. mennyire érte nedvesség. Szerintem igen valószínű, hogy nincs komolyabb minőségi probléma vele. Egy tejsavó fehérje is megfelelő tárolás mellett simán fogyasztható lejárat után akár 5 évvel. De ez megfelelő páramentes környezetre vonatkozik természetesen, szobahőmérsékleten, jól lezárva. De egy fehérjéről mondjuk könnyű megállapítani megromlott-e, meg kell szagolni, kóstolni. Mondjuk ezt a kreatinnal is megteheted. Ha olyan mint egy új kreatin, valószínű semmi baja. De rajtad áll, tényleg nem olyan drága, nem történik semmi ha kidobod.
2016. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!