Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nyomok egy kis tesztót, de...

Ha nyomok egy kis tesztót, de összevissza kajálok, fogok fejlődni?

Figyelt kérdés

Heti 500mg sustanon menne.


Összevissza kajálás alatt azt értem jóval kalória +ba leszek, csak nem biztos hogy a makrók stimmelni fognak. Sőt biztos hogy nem. Így fejlődhetek? Aztán lediétázva odafigyelnék az étrendre.


2016. nov. 13. 15:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálatos,hogy így gondolod Heroldka. Nekem nem kellenek gyógyszerek. Anélkül is tudok fejlődni. Nyilván nem leszek mutans szörny,de 40 évesen, hobbistaként nem is célom.
2016. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
oké, de ha konkrétan testépitésről beszélünk, akkor testépitésről beszélünk. márpedig természetes módon nem lehetsz "izmos". kicsit erősödhetsz persze, de az semmi. ha az egészség megőrzése a cél, akkor oké, de ez a sport nem erről szól.
2016. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%
67%os miröl beszélsz? magasabb ösztró miatt 1-2 kiló viz jöhet, az nem para, és kúra után csak az megy le, nem az izom. mármint egyböl kúra után. a "sz..r" kajával feljött tömeg ugyan olyan mint a "jó" kajával, nincs minőségbeli különbség, szóval totál hülyeségről beszélsz.
2016. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Jó, persze. Ez valahol az extrém fizikumról szól,de ez tök szubjektív. Egy átlag emberhez képest még én is extrém vagyok, de ha mondjuk elmegyek a Meccába... ;-)
2016. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
hát elég relativ a kérdés...
2016. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%
És szubjektív... :-)
2016. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
"Tiszta kajával is ismerősöm úgy bevizesedett mintha egy zsák sz!r lenne" Ez nem 1-2 kiló a víz miatt. Ha sok szar kaja van mint fent említett sok zsír jön. HA abbamarad a kúra lecsökkena tesztó szint az eredeti alá ha elkezd diétázni izom is le fog menni. De ez igaz arra is ha tiszta kajával edz. Vagy a diéta segít megtartani a kúra után az izomzatot heroldka ? :O
2016. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

mivan? én azt mondom hogy tökmindegy miből viszed be tömegelésnél, nem megy le jobban az izom mert sok volt a szemét. nyilván egyböl tömegelő kúra után nem pucol senki, mert megvárjuk hogy vissza álljon a rendszer, és nyilván senki nem pucol naturál, mert kb értelmetlen, és akkor ott a propi ami össze tart.


miről is van szó?

2016. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem pucolok naturál, akkor értelme se lett volna tömegelni. Azt hittem ez egyértelmű.
2016. nov. 13. 16:54
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet,hogy sz*r példa,de nézd meg a jeff seid gyereket:

Papol a rendes kajáról,közben minden képén mc donalds-ban feszít.

Ő is csak kb beviszi a szükséges mennyiséget,a többi nem érdekli.

Mégis mr olympián volt.

Szóval igen szar kajával is lehet fejlődni,még ha nemis ugyanolyan mértékben.

2016. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!