Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegánként is ugyanolyan...

Vegánként is ugyanolyan gyorsan lehet fejlődni testépítésben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Nézz rá Heroldra.
2016. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Herold alacsony, ráadásul már nem is naturál
2016. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem minek nehezítsd az életed a vegánsággal. Nem kell tonnaszám enni a húst, de fölös ezen erőlködni, hogy vegán vidd be a fehérjét
2016. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
6%
Ha ugyanazt a fehérje mennyiséget be tudod vinni, mint a ragadozók, akkor igen. Ez csak kaja.
2016. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2%

Nem igazan lehet vegankent izmosodni,mivel a zoldsegfeherje nem

Ugyan az,mint a husfeherje.A zoldsegben nem teljeserteku l aminosavlancspektrumok talalhatoak,ami csak akkor hatasos ha kiegeezited oket olyan zoldsegekkel v gyumolcsokkel,amik tartalmazzak a hianyos reszeket,Ez azonban bomyolult es nem viszel be annyi tapanyagot,mint az allati fejerjevel.

2016. nov. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Egyedul a bab az,ami megfelel a husnak.Ha megeszel 100g babot,az feler 100g hussal.A bab tartalmazza a teljeserteku lancot.'Nem hoaba mondják,hogy a bab a mezo husa ;)
2016. nov. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2%
Azonban azzal nem jarsz jol,ha allandoan azt eszed
2016. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy van lelkünk, de attól még az az élet rendje, hogy húst eszünk.
2016. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Én tini lányként is havi 1.5-1.8kg izmot tudok felszedni, vegánként. Persze lehet, hogy én valami csodalény vagyok, de erre elég kicsi az esély.

Youtube-on sok vegán testépítő van, megnézheted, ők mit esznek általában. Pl: Brian Turner, Jon Venus, Vegan Physique, Guilt Free Vegan, Torre Washington

Meghallgathatod, ők mit gondolnak a vegán testépítésről, nehezebb-e, ha igen, miért stb.

2016. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Az a havi 1.5-1.8 kiló izom a csoda inkább. Annak egy része víz, zsír.
2016. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!