Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Cigányoknak jó genetikájuk...

Cigányoknak jó genetikájuk van a testépítéshez?

Figyelt kérdés
Most nem a pókhasú idős cigányokat nézzétek, hanem a fiatal suhancokat. Gyúrás nélkül is látványos izomzatuk van.

2016. nov. 15. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem. Köztük is van kis vékonyka, aki max. szálkás lesz, de ugyanolyan kis nyüzüge marad. És vannak a nagydarab állatok.

Szóval ugyanúgy, mint másoknál.

2016. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azért van sajátosságga minden népcsoportnak fizikum terén.

Pl a négerek a legjobbak testépítésben.

2016. nov. 15. 09:22
 3/15 anonim ***** válasza:
2: hát ha erre gondolsz, akkor szerintem a cigányoknak nincs olyan genetikájuk, mint a négereknek
2016. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mannnocska ***** válasza:
Szerintem alapvetően lehet jobb a genetikájuk, de ez csak magánvélemény. Sztem itt senki nem tud releváns véleményt alkotni erről. Legfőképp hogy rasszista a hozzáállásunk a cigányokhoz (megjegyzem nem alaptalanul, csak hogy ne nézzetek libsinek).
2016. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
A roma lakosság átlagmagassága elmarad a gádzsókétól.
2016. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
És, hogy jön a magasság ahoz, hogy jó e a genetikád a testépítéshez te szerencsétlen? Phil Heath 1,75 magas, biztos rosszabb a genetikája, mint a cigányaidnak.
2016. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szalkasak, mert csorok, nem zabalnak be minden fassagot, ezert nem fedi el egy vastag zsirreteg az izmaikat, ezt gondolod te "latvanyos izomzatnak".


Irja a masik:


"Masszív anyagi hátterednek kell legyen hogy finanszírozni tudd ezt a nem éppen olcsó sportot"


Van egy szint, ami folott kell love, de ahhoz, hogy kifejezetten izmosnak tunk, nem kell sok love.

2016. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mannnocska ***** válasza:

Annyira bírom, hogy milyen genetikai, és kissebségi életmód, és kultúra szakértő itt mindenki. :D


nevetséges.

2016. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondtam hogy ez egy drága sport nem a doppingszerekre gondoltam hanem a legalapvetőbb dolgokra mint pl: kondibérlet, heti 3-4 kiló csirkemell esetleg táplálék kiegészítők stb. Egy hobbista is lazán elkölt havi 30-40 ezret erre a sportra. Egy jól felszerelt teremben 10-15 ezret kérnek a havi bérletért.
2016. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6 az indid rassz átlagmagassága férfiaknál 160-166 cm.

[link]


Persze hogy lehet "kigyúrt" egy alacsonyabb ember, de ha már testépítés, ami egy esztétikai sport, akkor számít a magasság is.

2016. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!