Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljátok meg az étrendet?

Hogy csináljátok meg az étrendet?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nincs étrendetek, csak makrók vannak meg. De, hogy számoljátok a kaját? Reggel leírjátok, hogy mit fogtok enni, vagy napközben, minden étkezés után?

2016. nov. 19. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
minden étkezés után fejben. kb. de ez nem annyira pontos,de bőven mükdöik
2016. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez nem túl bonyolult, minden nap minden étkezés után irogatni?
2016. nov. 19. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
én myfitnesspal-t használok, csak beírom mit ettem, két kattintás, ő meg kiszámol minden makrót, de más dolgokat is lehet vele követni pluszba.
2016. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fejben számolok,nem írogatok nem mérek szinte semmit. Ha suliba megyek akkor oda való kajámat mérem (csirke+rizs) és ennyi. Nagyjából be lehet lőni mennyi kaja kell.Meg annyi hogy tudni kell miben mi van.
2016. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha komplikáltan eszel, bonyolult lehet. Ha egyszerűen, egész más... Jó, ha használsz valami oldalt, hogy ne neked kelljen kézzel számolni minden makrót... De azzal is bonyi, ha kismillió igen összetett és mindig más ételed van, tapasztalat :D

A napjaim elég hasonlóak, átviszem egyik napról a másikra, kis módosítás, apró változások figyelmen kívül hagyása (hogy most pár deka retket vagy paprikát eszem, az nem igazán fontos. van, aki ki is hagyhatja, nekem fontos a ch viszonylag pontosan), kész.

Hogy mikor számolok, az változó. Sokszor van terv előző nap, manapság majdnem be is tartom, de mivel hasonlóan eszem mindennap, ez amúgysem akkora kihívás. Elég rutinos vagyok ahhoz, hogy számolás nélkül is sejtsem, hogy állok (ha úgy eszem, ahogy szoktam), pár gramm ideoda pedig nem számít.

2016. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kisboltos ***** válasza:
Eszek amennyi jól esik. Szerintem túl van ez gondolva. Amatőr szinten nincs jelentősége. Keményen kell edzeni, és a test úgyis jelzi mennyi kaja kell neki. Persze a minőségre, meg az arányokra odafigyelek. Tehát ha éhes vagyok fehérjedús, összetett szénhidrátdús ételeket eszek és a zsírt sem vetem meg.
2016. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!