Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 15 kg-s súllyal edzek...

Ha 15 kg-s súllyal edzek minden nap (lábra, karra) és mellé még thaiboxolok is heti 2x kb. mennyi idő alatt lehetek izmos? Azt hozzá tenném, hogy nem vagyok izmos csak a karomon és a vádlimon látszik egy kicsit 15/L

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat szeretnék , már így is sok cikizést kaptam azért mert thaiboxolok:)

2016. nov. 20. 19:00
 1/5 anonim válasza:

Az jó hogy thai-boxolsz ne törődj senkivel aki szivat emiatt,csak irigyelhetnének!

Izmosság alatt mit értesz?Simán jól akarsz kinézni,vagy tényleg jól megizmosodni?

Lányoknak általában hasra-fenékre-lábra kell sokat eddzeniük

Íme itt egy kis ötletadás:

1,Mindkét kezedbe úgy fogd meg a súlyokat,h lógjanak a lábaid mellett,s mindig mikor lépsz egyet a hátsó térdeddel megérinted a padlót,s elmész a szoba végéig s vissza megismétled párszor

2,derékszögbe felfelé tartod a karjaidat,s közben fogod a súlyt s azzal gugolsz pl:5x10-et

3,felsőtestre inkább a húzóckodást-fekvőtámaszt ajánlanám,hasra jó a sima felülés is de szntem a haskerék nagyon jó,mivel az összes hasizmot megmozgatják,s angyon jól formálja az alakodat

ha van kérdésed írj nyugodtan!!! :)

21f

2016. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nemigazán így működik, egy ilyen kérdésből meg főleg nem lehet megmondani a választ a kérdésedre kezdjük ott, hogy abszolút egyénfüggő, hogy kinek hogy reagál a teste az edzésre. A thaibox meg tökjó de funkcionális sport nem izomfejlesztésre való. Az meg hogy ugyan olyan súllyal edzel minden nap egy ideig lehet hogy működik és valamennyit fogsz változni tőle, de hosszútávon nem fogsz tőle formálódni (ugyan az a terhelés minden nap az izomzat hozzászokik és nem és nem fejlődik tőle tovább)
2016. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó tudom ,hogy hozzászokok ha csak 15kg-val edzek:D elsonek koszonom szeppen a biztatasat es a tanacsat:)
2016. nov. 20. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Már most aránytalan vagy ezek szerint, ezt még tovább akarod fokozni?
2016. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ki szeretném próbálni a thai boxot :D Eddig csak kondiztam évekig.

25N

2016. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!