Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fel ev kondizas utan lehet...

Fel ev kondizas utan lehet elerni latvanyos kulonbseget az izomepites szempontjabol?

Figyelt kérdés

Heti 3-szor 2-3 orat kondiznek, mellette feherjeport is innek.

Most kezdem el, elotte semmit nem sportoltam.


Fel ev alatt lenne latvanyos valtozas?


2016. nov. 22. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vékony kezdő vagy, akkor lehet jelentős az a pár kiló izom is... Én nem csináltam elég komolyan az első fél évet, de ha azt tettem volna, se látszott volna olyan sok a háj alatt, kalóriadeficiten igyekezve... Nyilván számít a kiindulási állapot s hogy mennyire csinálod jól. Ha nem eszel eleget, mert nem tudod, hogy mennyit kell, máris nem lesz valamirevaló fejlődés...
2016. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lenne változás ha étrend rendben van, a fehérjeport felejtsd el, előbb az étrendet tedd rendbe, olvass utána, neten vagy Sárga Kapszulában. 2-3 órát sem kell kondizni ha az edzés terv jó, kezdőként heti 3x teljes testedzés a javasolt, de ahhoz fele ennyi idő is elég, edzés-nél a több nem jobb.
2016. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!